Francodex Spray przeciw oznaczaniu terenu przez psy 200ml

Kod produktu: PFRA005
Producent: FRANCODEX
  • Dostępność: Dostępny
  • Cena produktu:
    25,00 zł
  • Ilość: - +
  •  

  • LUB
  • Koszt dostawy: Dostawa gratis od 99zł
    Czas na wymianę i zwrot: 30 dni
Informacje

Francodex Spray przeciw oznaczaniu terenu przez psy 200ml

Francodex Spray przeciw oznaczaniu terenu przez psy 200ml
Środek odstraszający do wnętrz (dla psów)

Francodex Spray przeciw oznaczaniu terenu przez psy 200ml pozwala trzymać psy z dala od pewnych miejsc i ogranicza znakowanie moczem. Wyprodukowano we Francji. Składniki pochodzące z upraw ekologicznych.

Składniki:
woda, hydrolat z oczaru wirginijskiego, kokoglukozyd (I) oleinian glicerolu, olejek z mięty pieprzowej, olejek z liści eukaliptusa, olejek lawandynowy (nr CAS 91722-69-9) 0,099% (m/m), benzoesan sodu

Właściwości:
Chroni wnętrza w Twoim domu. Produkt niezbędny wszędzie tam, gdzie mieszkają zwierzęta, zwłaszcza młode psy. Pozwala ograniczyć znakowanie terenu moczem i utrzymuje psa z dala od miejsc, które chcesz chronić.

Uwaga:
przed pierwszym użyciem należy zrobić próbę na niewidocznej części powierzchni, którą chcesz chronić.

Sposób użycia:

Wstrząśnij, a następnie rozpyl środek odstraszający w miejscach, które chcesz chronić. Powtarzaj czynność co 5 dni, do czasu, gdy zwierzę przestanie zanieczyszczać dane miejsce. Aby zapewnić stałą ochronę, powtarzaj czynność co dwa tygodnie.

Środki ostrożności:

Nie używać produktu do celów niezgodnych z jego przeznaczeniem. Chronić przed zwierzętami. Trzymać z dala od źródeł ciepła i zapłonu. Nie palić tytoniu, nie jeść i nie pić podczas stosowania produktu. – S2 Chronić przed dziećmi – S13 Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. – S49 Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. Nie dopuścić, by produkt przedostał się do kanalizacji. Unikać skażenia wód powierzchniowych, podziemnych i gleby. Puste opakowania mogą być wyrzucane zgodnie z lokalnymi przepisami.

Informacje dodatkowe

Producent FRANCODEX
Waga [kg] 0.2000
Kod towaru PFRA005
Kod kreskowy 3283021791257
Opinie

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu