Gourmet Perle Standard Mini Fileciki w sosie 4x85g

Kod produktu: KGOU012
Producent: GOURMET
Gourmet Perle Standard Mini Fileciki w sosie 4x85g Bestseller
9,60 zł
 • - +
 • Informacje

  Gourmet Perle Standard Mini Fileciki w sosie

  Gourmet Perle Standard Mini Fileciki w sosie karma mokra dla dorosłych kotów..

  Charakterystyka produktu:
  Gourmet Perle Standard Mini Fileciki w sosie to pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów. Fileciki w Sosie z Indykiem, z Tuńczykiem, z Kaczką, z Jagnięciną.

  Składniki:
  z indykiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% indyka), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, składniki mineralne, cukry
  z tuńczykiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne (tuńczyk 4%), składniki mineralne, cukry
  z kaczką: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kaczki)
  roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, składniki mineralne, cukry
  z jagnięciną: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% jagnięciny, roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, składniki mineralne, cukry. Dodatki żywieniowe:IU/kg: Wit. A:1490, Wit. D3:230mg/kg: Fe (E1):10, I (E2):0.3, Cu (E4):0.9, Mn (E5):2.0, Zn (E6):10.

  Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji.

  Dawkowanie

  Przeciętnemu dorosłemu kotu (ważącemu 4kg) zaleca się podawanie do 4 saszetek w ciągu dnia, przynajmniej w 2 oddzielnych posiłkach. Rekomendowana dzienna porcja żywieniowa powinna być dostosowana do warunków klimatycznych, poziomu aktywności zwierzęcia i warunków fizycznych. Kotki ciężarne i karmiące: podawać tyle pokarmu, ile kotka chce zjeść. Podawać karmę o temperaturze pokojowej. Należy zapewnić kotu stały dostęp do czystej wody do picia.Zamkniętą saszetkę należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

  Informacje dodatkowe

  Producent GOURMET
  Waga [kg] 0.3400
  Kod towaru KGOU012
  Kod kreskowy 7613032269425
  Wiek pupila junior, dorosły, senior
  Tłuszcz [%] 2.5
  Włókno [%] 0.5
  Popiół [%] 2.2
  Opinie

  Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu

  Mogą Cię również zainteresować następujące produkty