PV Podłoże Katkor do pobierania próbek moczu dla kota

Kod produktu: KPRV001
Producent: INNE
PV Podłoże Katkor do pobierania próbek moczu dla kota
24,00 zł
 • - +
 • Informacje

  PV Podłoże Katkor do pobierania próbek moczu dla kota

  PV Podłoże Katkor do pobierania próbek moczu dla kota to nowy sposób na zdiagnozowanie kamienia moczowego.

  Charakterystyka produktu:
  PV Podłoże Katkor do pobierania próbek moczu dla kota jest to nowy, niezawodny sposób, aby zdiagnozować kamicę moczową. W opakowaniu znajduje się pipeta i pojemnik na próbkę moczu. Rozpoznanie typu kamicy jest ważne, aby wybrać właściwą dietę leczniczą dla kota. Katkor może być wykorzystywany do pobierania próbek moczu, białka, glukozy, acetonów krwi i analizy masy. KatKor nadaje się również do pobierania próbek kału dla analizy jaj pasożytów i markerów fermentacyjnych. Gwarancja Katkor: Badania AZU (Szpital Akademicki w Utrechcie, Holandia) wykazały, że KatKor w żaden sposób nie wpływa na poziom pH, poziom białka lub białe / czerwone krwinki w moczu (1996, projekty FL). Badania wykazały, że granulki nie absorbują lub emitują wapnia, magnezu i fosforanu (Z. Versuchstierkd 1990;. 33; 259-263).
  Instrukcja użytkowania:
  1. Wyczyść dokładnie kuwetę. Spłukaj czystą, letnią wodą, aby usunąć pozostałe ślady środka czyszczącego. Wysusz kuwetę za pomocą papieru kuchennego lub papieru toaletowego.
  2. Nasyp podłoże KatKor na środek kuwety i odłóż ją do pierwotnej lokalizacji.
  3. Kał powinien być usunięty natychmiast, aby uniknąć zanieczyszczenia moczu.
  4. Próbkę moczu należy zebrać jak najszybciej po oddaniu moczu. Aby to zrobić, ściśnij zawór powietrza na końcu dołączonej pipety i przechyl kuwetę na jednym rogu. Umieść pipetę w tym rogu, a następnie możesz zebrać mocz zwalniając zawór powietrza.
  5. Przenieś mocz do pojemnika na to przewidzianego i dostarcz do weterynarza jak najszybciej. Szybkość jest ważna, gdyż kompozycja moczu i tworzenie kryształów może się zmieniać w trakcie długiego przechowywania.
  6. Jeśli Twój kot nie reaguje na małą ilość podłoża KatKor w kuwecie, można zastosować dwa worki KatKor. Jednak do analizy wymagane jest tylko 1-2 ml moczu. Jeden worek KatKor wystarcza na 7 ml moczu kota. Koty wytwarzają średnio od 35 – 80 ml ​​(w żywieniu suchą karmą), do 80 – 120 ml. Kot z infekcją pęcherza wydala tylko kilka kropel moczu przy jednej wizycie w kuwecie. W takich przypadkach pobieranie próbki będzie trwać od 1 – 2 godzin do zebrania wystarczającej ilości moczu. Mocz zbierany w tym czasie nie może być przechowywany w lodówce.
  7. Jeśli kot nie chce korzystać z podłoża KatKor, jego zwyczajowy żwirek może być umieszczony w rogu kuwety, alby znajomy zapach zachęcił kota. Jest jednak ważne, aby nie dopuścić do zanieczyszczenia próbki przez normalne granulki. Metoda ta powinna być stosowana tylko w wyjątkowych przypadkach.

  Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji.

  Informacje dodatkowe

  Producent INNE
  Waga [kg] 0.8500
  Kod towaru KPRV001
  Kod kreskowy 8716994000026
  Opinie

  Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu, bądź pierwszy i podziel sie swoją opinią.
  Mogą Cię również zainteresować następujące produkty