Sabunol Krople na pchły i kleszcze dla wielkich psów 6ml

Kod produktu: PDER020
Producent: DERMA-PHARM
  • Dostępność: Dostępny
  • Cena produktu:
    19,80 zł
  • Ilość: - +
  •  

  • LUB
  • Koszt dostawy: Dostawa gratis od 99zł
    Czas na wymianę i zwrot: 30 dni
Informacje

Sabunol Krople na pchły i kleszcze dla wielkich psów

Sabunol krople na pchły i kleszcze dla dużych psów powyżej 40kg to preparat przeznaczony wyłącznie dla psów. Zabezpiecza przed pchłami, kleszczami, wszami i wszołami.

Charakterystyka produktu:
Trójskładnikowa receptura: imidaklopryd, permetryna i piryproksyfen zapewnia dużą skuteczność działania. Bezpieczny dla psów i ludzi.
Sabunol – krople przeciw pchłom i kleszczom – to produkt, który jest przeznaczony tylko dla psów. Chroni psa przed pchłami, kleszczami, wszami i wszołami. Ma trójskładnikową recepturę: imidaklopryd, permetryna, piryproksyfen. Nie podawać kotom bo zawiera permetrynę.

Zalecenia:
eliminacja pcheł i kleszczy poprzez:likwidacja i odstraszanie kleszczy przez minimum 4 tygodnie,likwidacja i odstraszanie dorosłych pcheł przez minimum 4 tygodnie, likwidacja jaj pcheł i ich larw przez minimum 4 miesiące, przerywanie cyklu rozwojowego pchły w otoczeniu psa (np. legowisko, dywany itp.)

Składniki:
Permetryna (75:25) 25% – działa insektobójczo oraz odstraszająco na pchły i kleszcze. Imidaklopryd 8% – eliminuje pchły. Działa kontaktowo i drogą pokarmową. Piryproksyfen 2% – hormon juwenilny (IGR) nie dopuszcza do rozwoju jaj i larw pcheł w
otoczeniu psa. Przeciwwskazania: Nie stosować u kotów. Nie dopuszczać do zlizywania preparatu przez koty. Nie stosować u szczeniąt poniżej 3 miesięcy życia. Nie stosować częściej niż raz na 2 tygodnie. Przed i po zastosowaniu preparatu nie powinno się kąpać psa przez 24 h. Preparat nie zawiera związków fosforoorganicznych.

Informacje dodatkowe

Producent DERMA-PHARM
Waga [kg] 0.1000
Kod towaru PDER020
Kod kreskowy 5901742000509
Opinie

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu