VetExpert UrinoVet Cat 45 kapsułek

Kod produktu: KVER001
Producent: VETEXPERT
  • Dostępność: Dostępny
  • Cena produktu:
    59,50 zł
  • Ilość: - +
  •  

  • LUB
  • Koszt dostawy: Dostawa gratis od 99zł
    Czas na wymianę i zwrot: 30 dni
Informacje

VetExpert UrinoVet Cat

VetExpert UrinoVet Cat produkt dla kotów stosowany w celu wspomagania prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.

Charakterystyka produktu:
VetExpert UrinoVet Cat stosuje się u kotów w celu wspomagania prawidłowego funkcjonowania układu moczowego. Kapsułki, są otwierane. Wskazany:u pacjentów chorujących, podejrzanych i z tendencjami do choroby dolnych dróg moczowych kotów (FLUTD ; dawniej SUK: syndrom urologiczny kotów), na którą składa się idiopatyczne zapalenie pęcherza moczowego i kamica dróg moczowych, u pacjentów chorujących, podejrzanych i z tendencjami do infekcji dróg moczowych takich jak odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie cewki moczowej,u wszystkich pacjentów leczonych w kierunku kamicy dróg moczowych niezależnie od rodzaju kamieni (moczany, struwity, szczawiany), oraz po chirurgicznym usunięciu kamieni moczowych, osłonowo u pacjentów poddawanych cewnikowaniu.

Składniki:
wyciąg z żurawiny (Vaccinum macrocarpon), wyciąg z melisy lekarskiej (Melissa officinalis), wyciąg z pietruszki (Petroselinum savitum),
glukozamina (Glucosaminum).

Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji.

Dawkowanie

Dawkowanie (dawka dobowa) dla kota:

Ilość saszetek / dzień Okres podawania

W trakcie leczenia 1 – 2 saszetki – w przypadkach ostrych: do 3 tyg. – w przypadkach przewlekłych: do 3 m-cy. Profilaktycznie . – 1 saszetka długoterminowo Po cewnikowaniu 2 saszetki 2-5 dni

Należy zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody.
Kurację można powtarzać wielokrotnie w zależności od potrzeb. Lekarz weterynarii dostosowuje dawkę preparatu i czas podawania do indywidualnych potrzeb zwierzęcia.

Informacje dodatkowe

Producent VETEXPERT
Waga [kg] 0.1000
Kod towaru KVER001
Kod kreskowy 5907752658167
Opinie

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu

Mogą Cię również zainteresować następujące produkty