Vetoquinol Uro-Pet pasta na drogi moczowe 120g

Kod produktu: KVET001
Producent: VETOQUINOL
Vetoquinol Uro-Pet pasta na drogi moczowe 120g Bestseller
74,80 zł
 • - +
 • Informacje

  Vetoquinol Uro-Pet pasta na drogi moczowe

  Vetoquinol Uro-Pet pasta na drogi moczowe środek zakwaszający mocz u kotów i psów, zmniejszający ryzyko tworzenia się kamieni moczowych, również zmniejszający intensywność zapachu moczu zwierząt.

  Charakterystyka produktu:
  Vetoquinol Uro-Pet pasta na drogi moczowe służy, ze względu na zawartość DL-metioniny, do zakwaszania moczu. Wymagana dawka dzienna zmienia się zależnie od indywidualnych potrzeb, skuteczność środka można sprawdzić na podstawie zmniejszania się pH moczu. Skład URO-PET sprawia, że środek może być stosowany jako dietetyczne źródło wysokowartościowego białka. Smakowitość pasty umożliwia jej stosowanie przez dłuższy czas.

  Składniki:
  syrop glukozowy, słód, olej sojowy, olej z ryb, melasa z trzciny cukrowej, hydrolizowany kolagen wieprzowy. Substancja zakwaszająca mocz: metionina. Zawiera glukozę, olej sohowy wytworzony z GMO i środki konserwujące dopuszczone do stosowania w żywności, sód 0,05%, potas 0%, siarka 0%, chlorki 0%, magnez 0%, wapń 0%, fosfor 0%.

  Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji.

  Dawkowanie

  Koty: 1/2 -1 łyżeczki (2,5-5 ml; 3-6 g) dwa lub trzy razy dziennie
  Psy: 1/2 -3 łyżeczki (zależnie od masy ciała) dwa lub trzy razy dziennie
  Pastę można podawać zwierzęciu bezpośrednio do jamy ustnej, z pokarmem lub z wodą pitną. Nie należy podawać pasty na pusty żołądek.
  Zalecana jest wcześniejsza konsultacja z lekarzem weterynarii.Przechowywać w temperaturze pokojowej.

  Informacje dodatkowe

  Producent VETOQUINOL
  Waga [kg] 0.1200
  Kod towaru KVET001
  Kod kreskowy 3605874367524
  Opinie

  Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu

  Mogą Cię również zainteresować następujące produkty