Worki na psie odchody

20 produkt(ów)

Każdy powinien sprzątać po psie

Czy wiesz, że za nieposprzątanie po swoim psie grozi Ci mandatem w wysokości 50zł? Nie każde parki posiadają dyspozytor na woreczki, dlatego lepiej posiadać własną torebkę na psie odchody by potem nie tłumaczyć się przed władzą… ponadto sprzątanie po psie to:

  • czyste trawniki
  • mniej chorób naszych zwierząt
  • spokojny spacer bez nerwów

Najwięcej bakterii znajduje się w kale zwierząt, jeśli nie jest on na bieżąco sprzątany rozkłada się wraz z robakami z kału w glebie, sprawiając że kolejny spacerowicz jest narażony na różnego rodzaju choroby. Gdyby każdy właściciel sprzątał po psie – nasze zwierzęta cieszyłyby się lepszym zdrowiem

Akcesoria do sprzątania po psie

Dzięki kolorowym woreczkom na psie nieczystości, w łatwy sposób można sprzątnąć po psie. W sklepie apetete posiadamy worki dla średnich, małych I dużych psów. Ponadto w naszej ofercie znajdzie się coś specjalnie dla ekologicznych entuzjastów – worki biodegradowalne Poop Bags. Poop Bags to rodzaj wyjątkowych worków o mocnym zapachu, świeżo zerwanej lawendy. Dzięki temu nasze dłonie będą pachniały świeżością, a zapach z worka nie będzie tak uciążliwy. Dodatkowo Poop bags są dwa razy mocniejsze od innych worków dla psa. Mają duży rozmiar, wobec tego będą odpowiednie również dla dużych i bardzo dużych psów. Mają przyjemny zielony kolor, są bardzo wytrzymałe i występują w formie woreczków jak i reklamówek – zdecydowanie polecane dla dużych psów. Ciekawą formą worków Poop Bags było ich umieszczenie w pudełku przypominającym dyspozytor na chusteczki higieniczne. Takie pudełeczko można postawić na przedpokoju dzięki temu nigdy nie zapomnimy o naszych workach na spacer z psem.
Poza ciekawą ofertą Poop bags w sklepie apetete znajdą się worki papierowe, również oferta dla ekologicznych entuzjastów a także worki kolorowe brązowe, różowe. Worki dla małych psów dostępne są w firmie Trixie i można wybierać ich kolory dzięki czemu sprzątanie może być przyjemne.

Pojemniki na woreczki na odchody
Dla wygody właściciela polecamy dokupienie dyspozytorów na woreczki. Specjalne kieszonki, saszetki w różnych kolorach i kształtach, które można przyczepić do torby, plecaka, czy nawet kieszeni spodni i zabrać ze sobą w każdą podróż z psem. W sklepie apetete do wyboru oferta pojemników od Trixie pasują idealnie do worków tej marki, woreczki _ etui Poop Bags, również w zielonym, pięknym kolorze. A także wiele innych: plastikowe, materiałowe, a może specjalne pojemniki do smyczy Flexi u nas znajdziesz pełną ofertę niezbędnych produktów na spacer z psem.