Cat Chow Kitten Kuczak 1,5kg

Kod produktu: KCAT019
Producent: PURINA CAT CHOW
2 kg Bestseller
25,90 zł
 • - +
 • Informacje

  Cat Chow Kitten

  Cat Chow Kitten karma sucha dla najmłodszych kociąt. Karmę można też stosować u karmiących kotek.

  Charakterystyka produktu:
  Cat Chow Kitten została przygotowana z myślą o najmłodszych kociętach od 3- 4 tygodnia. Karmę można też stosować u karmiących kotek. Cat chow od ponad 80 lat zajmuję się przygotowaniem odpowiednich karm dla kotów, dlatego w składzie karmy znajdują się najlepsze składniki. Duże ilości dobrego mięsa, które jest źródłem wysokiej jakości białka w każdej porcji. Bogata w witaminę E aby wzmacniać odporność. Zawiera DHA, aby wspierać rozwój mózgu i narządu wzroku u Twojego pupila.CAT CHOW jest pełnoporcjową karmą, która wspomaga zdrowie, dzięki czemu Twój kot będzie czuł się szczęśliwy.

  Składniki:
  Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (mięso 14%, kurczak 4%), zboża*, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, ryby i produkty rybne, składniki mineralne, warzywa* (marchewka 1.3%, szpinak 1.3%, zielony groszek 1.3%), drożdże, produkty pochodzenia roślinnego (pietruszka 0.4%).

  Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji.

  Dawkowanie

  Zalecenia żywieniowe dla jednego kota w g/dzień według zaleceń producenta:
  Jest to karma dla kota o dużej zawartości kurczaka.

  Wiek (tygodnie) Ilość (g/dzień)
  6 – 12 25 – 90 g
  12 – 24 50 – 120 g
  24 – 48 60 – 120 g

  Zalecenia żywieniowe dla kotek w ciąży/okresie karmienia w g/dzień według zaleceń producenta:

  Waga kotki w ciąży (kg) Ilość (g/dzień)
  2 – 4 35 – 70 g
  4 – 6 70 -105 g

  Zalecane ilości pokarmu powinny zostać dopasowane do warunków pogodowych, poziomu aktywności fizycznej młodego kota i pojemności jego organizmu. Pamiętaj o tym, ze kot powinien mieć stały dostęp do świeżej wody.
  W okresie odstawiania od piersi koty zaczynają interesować się stałym pokarmem. Kot potrzebuje odpowiedniej ilości czasu, od 2 do 3 tygodni na przestawienie się z mleka matki na Cat Chow Kitten, kurczak. Zapobiega to zaburzeniom ze strony układu pokarmowego, i gwarantuje, ze kotki dostana te składniki odżywcze, które były zawarte w mleku matki. Zwiększaj ilość pokarmu każdego dnia, zmniejszając przy tym zapotrzebowanie na mleko matki, podając wyłącznie Cat Chow Kitten, kurczak.

  Informacje dodatkowe

  Kod towaru KCAT019
  Kod kreskowy 5997204513984
  Waga [kg] 1.5000
  Producent PURINA CAT CHOW
  Wiek pupila junior
  Smak karmy kurczak
  Tłuszcz [%] 12
  Włókno [%] 1.5
  Popiół [%] 9.5
  Opinie

  Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu, bądź pierwszy i podziel sie swoją opinią.
  Mogą Cię również zainteresować następujące produkty