transportery, sprzęt podróżny

17 produkt(ów)

Opiekun kota powinien zaopatrzyć się we właściwy transporter do przewożenia swojego zwierzęcia. Transporter zapewni bezpieczną podróż. Uniemożliwi kotu ucieczkę przez okno, minimalizuje ryzyko uszkodzenia ciała kota, podczas podróży. Również ogranicza ryzyko wypadku, spowodowanego luźnymi wycieczkami kota po aucie, które mogą rozpraszać kierowcę. Dodatkowo przypięty transporter chroni kota w czasie wypadku samochodowego, czy nawet gwałtownego hamowania. Inną zaletą transportera jest fakt, że ułatwia on życie właścicielowi. Przepisy ZTM wymagają, aby opiekun przewoził kota w transporterze, albo klatce. Ponadto odpowiedni transporter, w domu może służyć kotu za posłanie, bądź kryjówkę. 
Jak wybrać rozmiar dla kota, transportery dostępne w sklepie apetete.pl?  • Rozmiar nr 1 jest odpowiedni dla kotów nie przekraczających wagi (5-6kg). Jego mały rozmiar ułatwia przenoszenie zwierzęcia.
  • Rozmiar nr 2 jest odpowiedni dla kotów większych około 6kg. Np.: norweski leśny. Transporter wygodny do przewożenia zwierzęcia samochodem.
  • Rozmiar nr 3 jest najlepszy dla dużych kotów, jest to duży transporter niewygodny do noszenia, ze względu na swój ciężar.

W dziale transport i sprzęt podróżny w sklepie apetete.pl dostępne również inne produkty, który pomagają chronić Twojego pupila, miedzy innymi znajdziesz tu:  • kratki i siatki zabezpieczające okna, kratki trójkątne do uchylnych okien. Poniżej przedstawiamy argument, dlaczego warto zainwestować w odpowiednie zabezpieczenie okien. Pierwszym powodem jest to, że koty w pogoni za owadem, piłką z ciekawości, nieuwagi mogą wypaść przez okno. Niektóre same skaczą i jest to fakt niepodważalny. Opiekun nie powinien podważać tego faktu. W Internecie jest pełno historii które opisują nieszczęśliwe upadki kotów z wysokości. Wszystkie historie mają jeden wspólny mianownik. Brak wyobraźni właściciela. Kot, który spada z dużej wysokości jest narażony na zwichnięcie łapy, skręt szyi, uraz miednicy, niestety zdarzają się również przypadki śmiertelne. Z tego powodu właściciel powinien zadbać o zabezpieczenie okien. Kratka trójkątna zabezpiecza przed uduszeniem się kota, przy uchylnych oknach. Jest bardzo wiele tragicznych w skutkach przypadków kotów, które próbowały nieudolnie przejść przez uchylne okna. Kratka na uchylne okno to jedno z nielicznych, ale koniecznych zabezpieczeń opiekuna kota. Trixie Kratka wentylacyjna na szybę samochodową
  • siatka zabezpieczająca okna lub balkon niezbędnik każdego kociego opiekuna, chroni kota przed upadkiem, który może się skończyć tragicznie dla zwierzęcia. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki asortyment np.: Trixie Siatka zabezpieczająca transparentna

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, doświadczeni konsultanci chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego produktu dla Państwa pupila. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty które są dostępne w naszym sklepie spełniały wszystkie wymagania kocich i psich opiekunów.