transportery, sprzęt podróżny

1-30 of 60

Wakacje, podróże małe i duże każdy opiekun zna to niesamowite uczucie, kiedy podróżuje u boku niewymagającego przyjaciela. Cudownie jest móc najpiękniejsze chwile spędzić w towarzystwie psa. To właśnie z myślą o spokojnych chwilach, spędzonych wspólnie z psem powstał ten dział: transportery dla psa. W tej kategorii odnajdziesz produkty, który zagwarantują bezpieczną podróż z Twoim przyjacielem. Asortyment został opary o nasze doświadczenie oraz o propozycję naszych Klientów. Wobec tego jeśli wybierasz się z psem w długą podróż, dobrze trafiłeś. Zapewniamy, że wszystko, co znajdzie się w tej kategorii ułatwi Wam wspólne wojaże. Poniżej przedstawiamy zestawy produktów, dostępne w kategorii:

  • klatki kennel to pomocne narzędzie w nauce czystości, oraz w walce z lękiem separacyjnym psa. Klatka uczy psa cierpliwego czekania i pozostawania w samotności. Więcej o tym jak wprowadzić Klatkę Kennel znajdziesz na naszym blogu we wpisie "Czym jest klatka kennelowa dla psa".  
  • torby podróżne do transportowania małych zwierząt, psów i kotów. Ułatwiają wspólne przemieszczanie się zarówno po mieście, na zakupy, do weterynarza czy na dalszą podróż.
  • transportery transporter zapewnia bezpieczeństwo podczas podróży, chroni psa podczas wypadku. Pomaga na łatwiejsze i bezpieczniejsze przemieszczenie czworonoga, otwarty może służyć jako buda podczas wyjazdów, albo legowisko. Zapobiega również wystawianiu głowy psa przez okno, chroni go przed wyskoczeniem podczas postoju i bieganiem po samochodzie.