Royal Canin Urban Life

Smog vs. Cztery Łapy!

Emigracja człowieka ze wsi do miasta i zmiana jego trybu życia wpłynęła pośrednio na rolę psa w dzisiejszym świecie. Pies z obrońcy stada i myśliwego przeistoczył się w domowego pupila i towarzysza życia człowieka. Psy jako jeden z nielicznych gatunków uzyskały doskonałą zdolność adaptacji do rożnych warunków życia, jakie zaproponuje im człowiek. Pomimo tej elastyczności nie udało im się przeskoczyć ograniczeń jakie postawiło przed nimi miejskie życie. Dlatego pod wieloma względami życie w mieście jest dla psa bardzo trudne i bardzo niezdrowe, np.: coraz częściej diagnozowane są przypadki chorób serca i górnych dróg oddechowych związanych właśnie z życiem w zanieczyszczonym środowisku miejskim. Na pogorszenie kondycji psa, poza zanieczyszczeniem środowiska wpływają również takie czynniki jak: zbyt duże natężenie dźwięków i zapachów, które wywołują tzw. stres oksydacyjny.

Mając na uwadze te wszystkie informacje, specjaliści z firmy Royal Canin stworzyli nową, ulepszoną linię karm przeznaczoną dla psów żyjących w mieście. Produkty Royal Canin Urban Life niwelują wszystkie skutki stresu oksydacyjnego, związanego z intensywnym, miejskim życiem. Zawarte w niej liczne antyoksydanty wymiatają toksyczne związki z organizmu psa, opóźniając proces starzenia się komórek oraz zapobiegając rozwojowi komórek nowotworowych. Wzmacniają odporność psa oraz jego kondycję. Dodatkowo cennym składnikiem karm Urba Life jest ryba oraz oleje, które stanowią źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych - Omega, niezbędnych w prawidłowej pracy serca i układu nerwowego.

Dodatkowo linia Urba Life wyszczególnia potrzeby małych, średnich i dużych ras, dzięki temu granulki są odpowiednio dostosowane do szczęk psa, co przyczynia się na lepszą strawność pokarmu oraz zapobiega rozwojowi chorób zębów i przyzębia. W całości linia Urban Life stanowi doskonałą dietę dla psów żyjących w mieście. To jedyny taki produkt na rynku, który przeciwdziała skutkom życia w mieście. Polecane przez najlepszych hodowców i lekarzy weterynarii na całym świecie.

→ Dowiedz się więcej na naszym blogu

→ Załóż konto i zapisz się na newsletter - bądź na bieżąco! ←

7 produkt(ów)