• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Pieluchy, maty dla psa

4 produkt(ów)

Artykuły higieniczne dla psa

Pies w pieluszce taki widok może się wydawać śmieszny, jednak w rzeczywistości jest dużym ułatwieniem dla opiekuna chorego psa czy suczki w cieczce. Pielucha czy maty dla psa zapewnią higienę suczce, a nam gwarantują podłogę bez uporczywych plam.
W tym dziale sklepu dla psa apetete znajdziesz artykuły pierwszej potrzeby przy wychowaniu szczeniaka, czy suczki. Artykuły higieniczne dla psa takie jak: pieluszki, maty, pampasy dla psa, czy chusteczki higieniczne, wszystko co niezbędne by zachować czystość w Twoim domu i zapewnić najwyższy komfort Twojemu czworonogowi.

Chusteczki dla psa

Nietypowo zaczniemy prezentację działu od chusteczek higienicznych dla psa. Każdy kto spaceruje z psem doceni ich funkcjonalność Chusteczki mokre dla psa to doskonałe rozwiązanie na podróże małe i duże. Zapewnią nam i naszemu pupilowi higieniczne odświeżenie. Chusteczkami mokrymi możesz wytrzeć łapki psa po spacerze, albo przed wejściem do samochodu, przetrzeć jego sierść z kurzu i pyłu. Przydadzą się na spacerze, jeśli pies ubrudzi podczas zabawy szelki albo smycz to właśnie dzięki chusteczkom można je łatwo wytrzeć. Możemy nimi również przetrzeć nie tylko smycze dla psa czy szelki, ale nawet jego pysk, oczy, uszy, oraz okolice odbytu. W sklepie apetete posiadamy nietoksyczne chusteczki mokre dla psa w różnych zapachach. Każdy właściciel znajdzie ulubiony aromat, odpowiedni dla swojego psa. Koniecznie zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i doceń użyteczność tego gadżetu.

Pieluszki dla psa

Pieluszki dla psa, które możesz zakupić w tym dziale zostały podzielone według rozmiaru psa. Dzięki temu dobierzesz pieluszkę w taki sposób by nie zsuwała się z psich bioder i zapewniła odpowiednią ochronę. Kiedy należy stosować pieluszkę dla psa? Pieluszki dla psa są odpowiednie w każdym wieku. Przydadzą się w chwili stwierdzenia chorób układu moczowego. Zdarza się,. Że w wyniku przeziębiania, bakterii psy mają problem z trzymaniem moczu. Wówczas zaczynają załatwiać się w domu, ku nie zadowoleniu właściciela. Trzymanie psa na zewnątrz w zimnym ogrodzie nie jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli nie chcemy denerwować się na psa z powodu nieestetycznych plam na podłodze, lepiej założyć mu pieluszkę. Specjalne pampasy dla psa zostały tak skonstruowane, by nie ograniczały ruchu. Pieluszki dla suczki mają specjalne otwory na ogonek. Niektóre pieluszki dla psa występują w kolorze czarnym. Taką ofertę ma firma Savic, dzięki temu nie widać brzydkich żółtych plam, które mogą budzić odrazę. Pieluszki dla suczki warto używać w pierwszych dniach cieczki przez okres około 5-7 dni. W tym czasie suczka plami najbardziej. Pieluszkę zmieniamy wtedy kiedy została zamoczona, nie pozwólmy by pies chodził w brudnym pampersie ponieważ może sobie odparzyć skórę.

Maty dla psa

Zakup szczeniaka i opieka nad nami to również mniej przyjemne obowiązki. Mimo tego, że od małego pies nauczony jest zachowania czystości w legowisku. Nie umie jeszcze siusiać w wyznaczonych miejscach. Ponadto miedzy okresami szczepienia zalecana jest kwarantanna, co oznacza że pies nie może wychodzić na dwór by załatwiać swoje potrzeby. Wówczas najłatwiejszym rozwiązaniem jest rozłożenie w domu kilku mat na które pies będzie się załatwiał. Niektóre maty, takie jak np.: od firmy 8in1 posiadają specjalny zapach, który zachęca psa do korzystania z nich. W sklepie apetete szeroki wybór mat dla psa od Trixie, Zolux, 8in1. Beaphear w różnych rozmiarach.