• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

ROYAL CANIN

Royal Canin - producent karm najwyższej jakości

Royal Canin to firma, która została założona w 1968 roku przez doktora weterynarii Jeana Cathary’ego. Jej istnienie wiąże się z doświadczeniami założyciela. Weterynarz odkrył, że odpowiednio skomponowana dieta zbożowa korzystnie wpływa na stan zdrowia jego psa, owczarka alzackiego. Po sukcesie na domowym polu postanowił rozszerzyć swoją działalność o produkcję pasz dla zwierząt, opartą na sprowadzonym z USA ekstruderze. Ta skrócona wersja historii firmy Royal Canin wyjaśnia jej ideę, opartą na starożytnej zasadzie opracowanej przez Hipokratesa, „niech twoja żywność będzie twoim pierwszym lekarstwem”. Dzięki temu współczesne koty i psy mogą być żywione w zdrowy sposób.

Royal Canin to producent, którego nie trzeba przedstawiać właścicielom kotów i psów. Firma ma swoje oddziały na całym świecie. W 2007 w Niepołomicach powstał polski zakład Royal Canin, który jest uważany za najnowocześniejszą fabrykę produkcyjną na świecie. Najnowsza technologia produkcji zastosowana w Niepołomicach daje gwarancję najwyższej jakości diety dla Twojego psa i kota. Doskonałe produkty tej marki odnajdziesz w korzystnych cenach w sklepie internetowym Apetete. Z naszą pomocą, opieka nad Twoim pupilem -  będzie prosta i niedroga.

Karmy dla psów Royal Canin

W bogatej ofercie produktów Royal Canin znajdują się karmy dedykowane specjalnie dla popularnych ras psów. Ponadto karmy zostały podzielone uwzględniając wiek, wielkość psa, oraz potrzeby energetyczne; karmy light, dla psów mało aktywnych oraz karmy active i sport dla psów bardzo aktywnych. 

Karmy dla kotów Royal Canin 

Royal Canin to również producent wysokiej jakości karm dla kotów. Podobnie jak produkty dla psów karmy odnajdziemy zarównow  formie mokrej jak i suchej. Karmy z podziałem na wiek, rasę a także zapotzrebowanie energetyczne oraz specjalne potrzeby. karmty Royal Canin uwzględniają niecodzienne zapotzrebowania kotów o długiej sierści i krótkiej, kotów mieszkających w domach i wychodzących. 

Royal Canin - karma spełniająca wszystkie potrzeby Twojego pupila

Warto wiedzieć, że najlepsi naukowcy, weterynarze i dietetycy analizują skład karmy Royal Canin, co pozwala na stworzenie idealnego produktu, dostosowanego do potrzeb Twojego psa i kota. Dzięki temu masz pewność, że Twój zwierzak otrzymuje zdrowe i zbilansowane posiłki.

Firmie Royal Canin zaufało kilkadziesiąt milionów właścicieli psów i kotów. Liczba ta stale rośnie. Twój pupil również może dołączyć do szczęśliwych i zdrowych konsumentów, wybór należy do Ciebie. Karmy dla psów i kotów Royal Canin to gwarancja smacznych i wartościowych posiłków. Specjalnie dla naszych klientów dbamy o to, aby oferować towar najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

151-179 of 179