Sabunol Krople na pchły i kleszcze dla dużych psów 4ml

Kod produktu: PDER005
Producent: DERMA-PHARM
Sabunol Krople na pchły i kleszcze dla dużych psów 4ml Bestseller
19,90 zł
 • - +
 • Informacje

  Sabunol Krople na pchły i kleszcze dla dużych psów

  Sabunol Krople na pchły i kleszcze dla dużych psów 20-40kg to preparat przeznaczony wyłącznie dla psów. Zabezpiecza przed pchłami, kleszczami, wszami i wszołami.

  Charakterystyka produktu:
  Trójskładnikowa receptura: imidaklopryd, permetryna i piryproksyfen zapewnia dużą skuteczność działania. Bezpieczny dla psów i ludzi.
  Sabunol – krople przeciw pchłom i kleszczom- to produkt, który jest
  przeznaczony tylko dla psów. Chroni psa przed pchłami, kleszczami, wszami i wszołami. Ma trójskładnikową recepturę: imidaklopryd, permetryna, piryproksyfen. Nie podawać kotom bo zawiera permetrynę.
  Zalecenia: eliminacja pcheł i kleszczy poprzez:likwidacja i odstraszanie kleszczy przez minimum 4 tygodnie,likwidacja i odstraszanie dorosłych pcheł przez minimum 4 tygodnie, likwidacja jaj pcheł i ich larw przez minimum 4 miesiące, przerywanie cyklu rozwojowego pchły w otoczeniu psa (np. legowisko, dywany itp.)

  Składniki:
  Permetryna (75:25) 25% – działa insektobójczo oraz odstraszająco na pchły i kleszcze. Imidaklopryd 8% – eliminuje pchły. Działa kontaktowo i drogą pokarmową. Piryproksyfen 2% – hormon juwenilny (IGR) nie dopuszcza do rozwoju jaj i larw pcheł w
  otoczeniu psa. Przeciwwskazania: Nie stosować u kotów. Nie dopuszczać do zlizywania preparatu przez koty. Nie stosować u szczeniąt poniżej 3 miesięcy życia. Nie stosować częściej niż raz na 2 tygodnie. Przed i po zastosowaniu preparatu nie powinno się kąpać psa przez 24 h. Preparat nie zawiera związków fosforoorganicznych.

  Informacje dodatkowe

  Kod towaru PDER005
  Kod kreskowy 5901742000400
  Waga [kg] 0.0400
  Producent DERMA-PHARM
  Opinie  2 0 5 5

  Opinie naszych Klientów (2)

  2016-08-09
  Urszula Józefczyk
  Wszystko super. Polecam.
  2016-06-02
  Urszula Józefczyk
  Wszystko ok. Polecam.
  Mogą Cię również zainteresować następujące produkty