8in1

“Z miłości do zwierząt i szacunku do natury” to motto firmy 8in1

Firma 8in1 działa na rynku zoologicznym od XIX wieku. Była jednym z pierwszych producentów, która wytwarzała akcesoria dla zwierząt towarzyszących. Obecnie firma 8in1 jest światowym producentem akcesoriów dla psów i kotów.

Zobacz pełen opis

“Z miłości do zwierząt i szacunku do natury” to motto firmy 8in1

Firma 8in1 działa na rynku zoologicznym od XIX wieku. Była jednym z pierwszych producentów, która wytwarzała akcesoria dla zwierząt towarzyszących. Obecnie firma 8in1 jest światowym producentem akcesoriów dla psów i kotów. W ich ofercie można znaleźć nie tylko przysmaki dla psów najlepszej jakości ale również produkty do pielęgnacji oraz witaminy.

Założyciel firmy- Harold Feed Supply początkowo sprzedawał siano i owies dla koni prosto ze swojej stajni na dolnym Manhattanie. Szybko jednak zauważył, że coraz więcej osób hoduje w swych domach kanarki i uznał, że mogą oni potrzebować gotowej karmy dla swych skrzydlatych ulubieńców. Z ośmiu rodzajów ziaren stworzył pełnowartościową mieszankę pokarmową dla kanarków i nazwał ją ‘‘8in1 Song Food”. Karma ta okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę i początkiem nowej marki 8in1. Przez kolejne lata rozszerzał ofertę swej firmy o wysokiej jakości produkty stworzone z myślą o zapewnieniu dobrego samopoczucia i zaspokojeniu naturalnych potrzeb ptaków, a z czasem również innych zwierząt domowych.

Firma 8in1 wielokrotnie była wyróżniana za jakość w konkursie Top For Dog.

Produkty dla psów

  • Kości – prasowane i wiązane kości do żucia i gryzienia, przygotowane z myślą o profilaktyce dentystycznej psów. Wyróżnia je doskonały smak na który składa się połączenie prawdziwego mięsa z kawałkami skóry wołowej. Kości 8in1 wykonane są bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku.
  • Przekąski – smaczne i naturalne przekąski z dodatkiem witamin i substancji odżywczych, które świetnie sprawdzą się w roli zachęty do nauki czystości czy jako pomoc podczas treningu z psem. Przekąski 8in1 szczególnie polecane są psom aktywnym ponieważ zawierają dodatki wzmacniające stawy, takie jak: chondroityna i glukozamina. Wyróżnia je niska zawartość tłuszczy, dlatego można je podawać do woli swoim ulubieńcom.
  • Suplementy diety – zawierają niezbędne witaminy i minerały w proporcjach optymalnie dostosowanych do wieku i wielkości psa.
  • Produkty do pielęgnacji i higieny – takie jak szampony, wilgotne płatki do czyszczenia uszu oraz super chłonne maty absorbujące o zapachu trawy, które służą do nauki czystości szczeniąt. W ofercie 8i1 znajdują się również woreczki i dyspensery do zbierania odchodów.

„Z miłości do zwierząt i szacunku do natury” to motto firmy „8in1”, która deklaruje, że jej celem jest zapewnienie zwierzętom artykułów niezbędnych do szczęśliwego i zdrowego życia. Produkty firmy 8in1 są wykonywane z naturalnych składników najwyższej jakości, dzięki czemu smakują i wspierają zdrowie zwierząt domowych.

Schowaj pełen opis

1-30 of 66