ANIMONDA

Animonda to świadomy producent karm dla zwierząt domowych

Niemiecka firma została założona w 1991 roku, i od tego czasu wytwarza smakowite karmy mokre dla psów i kotów, które wyróżniają się najwyższą jakością produktów mięsnych z atestem human grade – czyli produkty zdatne do spożycia dla ludzi.

Zobacz pełen opis

Animonda to świadomy producent karm dla zwierząt domowych

Niemiecka firma została założona w 1991 roku, i od tego czasu wytwarza smakowite karmy mokre dla psów i kotów, które wyróżniają się najwyższą jakością produktów mięsnych z atestem human grade – czyli produkty zdatne do spożycia dla ludzi.

Asortyment Animondy jest przeznaczony dla opiekunów zwierząt, którzy dbają o dietę swoich podopiecznych i rozumieją, że najważniejszą kwestią w utrzymaniu dobrego zdrowia psa, kota jest zapewnienie mu zdrowego i optymalnego pożywienia. Dlatego też wszystkie produkty Animonda są wytwarzane zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi, dotyczącymi zdrowego żywienia zwierząt.

Karmy Animonda są naturalne, pozbawione barwników i aromatów. Dodatkowo Animonda gwarantuje, że wszystkie informacje zawarte na etykiecie są prawdziwe i żaden składnik nie został zatajony.
Asortyment Animondy jest bardzo zróżnicowany, w zależności od potrzeb i wymagań konkretnego gatunku. Dlatego w ofercie firmy znalazły się: karmy z podstawowym podziałem na wiek, rasę, ale również karmy uwzględniające potrzeby nieswoiste, takie jak alergie, nietolerancje pokarmowe lub zaburzenia metaboliczne. Dostępny jest nawet specjalny program żywieniowy dla niektórych chorób.

Poniżej prezentujemy podział karm Animonda

Animonda Carny
Najbardziej popularny rodzaj karm mokrych dla kotów, uwzględniający naturalne zapotrzebowanie kotów na mięso i zawartą w nim taurynę. Animonda rozumie fakt, że koty są mięsożercami, dlatego dieta ich powinna być bogata w białko. Dodatkowo nie ma co ukrywać to jedna z najtrudniejszych grup docelowych, ze względu na wyszukany gust kulinarny. Dlatego Animonda Carny została wytworzona tylko i wyłącznie ze świeżych składników, pełnych mięsa oraz podrobów takich jak: serce, płuca, wątroba, ryby i owoce morza, które naturalnie wzbogacają smak potraw i sprawiają, że żaden kot nie może się im oprzeć. Obecnie Animonda Carny jest najchętniej wybieranym produktem dla kotów wszystkich ras. Dodatkowo jej zróżnicowanie smakowe, pozwala na lepsze dopasowanie diety do gustów kota.

Animonda GranCarno
Animonda Grancarno podobnie jak jej koci odpowiednik – Carny jest bogata w mięsne składniki, została pozbawiona zbóż, których pies jako carnivores nie potrzebuje! Dodatkowo Animonda nie zawiera żadnych, sztucznych dodatków . Mokra karma dla psów GranCarno jest wytwarzana wyłącznie ze świeżych, mięsnych składników, takich jak: serce, płuca, mięso i wątroba. Uzupełniony o niezbędne minerały i witaminy. Sposób przetwarzania produktów jest bardzo delikatny, w celu zachowania wszystkich niezbędnych składników odżywczych.
W GranCarno deklaracja jest otwarta i uczciwa – dokładnie wiesz, co ląduje w misce Twojego psa – wszystkie informacje zawarte są na etykiecie jasno i wyraźnie, bez żadnych gwiazdek i ukrytych składników.
Animonda GranCarno podobnie jak jej koci odpowiednik, występuje w wielu wariantach smakowych a ponadto jest również dostępna jako suchy pokarm. Opracowany zgodnie z “formułą łagodnego odżywiania”, oferuje mocną i bogatą w energię dietę oraz gwarantuje wysoką strawność dla dobrego samopoczucia i witalności Twojego psa.

Animonda GranCarno Sensitive
Odmiana karmy dla psów Animonda Grancarno przeznaczona dla wyjątkowo wrażliwych psów o bardzo delikatnych żołądkach. Pozbawiona zupełnie zbóż oraz ciężkostrawnych rodzajów mięsa. Karma ta zapewnia zoptymalizowane trawienie.

Animonda GranCarno Exotic
To odpowiedź dla naprawdę wybrednych i wymagających psów, rodzaje mięsa jakie zostały użyte do produkcji tej karmy pochodzą z egzotycznych miejsc Świata. Dzięki Animonda Exotic pies ma okazję spróbować smaku mięsa: kangura, strusia oraz bawoła.

Animonda Milkies
Pyszne mleczka dla kotów o różnych smakach. Inny od wszystkich sposób na zdrową przekąskę! Pyszne, mleczne smakołyki mogą być dodatkiem do wody, albo stanowić odrębną przekąską.

Animonda Rafiné
Koty są wybrednymi indywidualistami, co odzwierciedla się również w ich wymaganiach kulinarnych. Dlatego pokarm Rafiné został urozmaicony: występuje w formie: delikatnych kawałków pysznego sosu lub galaretki, jako miękki kruchy filet, albo w postaci chrupiącej. Rafiné jest zawsze pokusą, której żaden kot nie może się oprzeć.

Animonda VomVenstein
Nazwa serii VomVenstein w wolnym tłumaczeniu oznacza “w najlepszym wydaniu” i takie właśnie są produkty Animondy, które doskonale wpisały się w potrzeby małych ras. Zapewniają psom zoptymalizowaną i smaczną dietę.

Animonda Integra Protect
Chroni, pomaga i dobrze smakuje! Specjalna karma mokra i sucha dla psów i kotów opracowana przez lekarzy weterynarii. Wyróżnia ją doskonałej jakości smak i skuteczne działanie. Podawana tylko po konsultacji z lekarzem weterynarii.

Schowaj pełen opis

1-30 of 96