BEAPHAR

Beaphar – ponieważ zwierzęta również są częścią naszej rodziny…

Produkty tworzone z miłości do zwierząt dla nich samych. Tak o sobie piszą na stronie producenci. To własnie podejście pracowników a także zaangażowanie jej twórców sprawia, że firma od lat utrzymuje się na rynku

Zobacz pełen opis

Beaphar – ponieważ zwierzęta również są częścią naszej rodziny…

Produkty tworzone z miłości do zwierząt dla nich samych. Tak o sobie piszą na stronie producenci. To własnie podejście pracowników a także zaangażowanie jej twórców sprawia, że firma od lat utrzymuje się na rynku zoologicznym. Zajmując pierwsze miejsca w rankingach najlepszych artykułów dla zwierząt. Produkty firmy Beaphar od lat cieszą, bawią, uczą a nawet leczą zwierzęta . Ich dobra opinia jest znana w środowisku zoologicznym na całym świecie. Polecają ją zarówno hodowcy psów i kotów jak i najlepsi specjaliści i weterynarze.

Historia marki

Gdy Bernard Aa w 1942 roku zakładał firmę farmaceutyczną – Bernard Aa Pharmacy, głównym obszarem jego zainteresowań wcale nie były zwierzęta domowe. Dopiero sukces rynkowy preparatu na dolegliwości żołądkowo-jelitowe u psów sprawił, że dziś większość z nas kojarzy nazwę Beaphar z preparatami dla zwierząt domowych. Działająca w branży farmaceutycznej od ponad 75 lat firma farmaceutyczna zbudowała swą renomę stawiając na nietypowe a czasami wręcz zaskakująco proste rozwiązania, do których inspirację czerpie wprost z natury. Ośrodek badawczy Beaphar zatrudnia specjalistów z takich obszarów jak weterynaria, dietetyka czy paszoznawstwo. Siedzibą firmy, której produkty dostępne są na całym świecie wciąż jest holenderskie miasteczko Raalte i wciąż pozostaje ona w rękach rodziny założyciela. Kieruje nią dziś wnuk Bernarda Aa, przedstawiciel trzeciego pokolenia Daan Aa. Może dlatego dla Beaphar tak ważna jest jakość i dobre imię firmy.

Produkty Beaphar

  • Linię przeciw pasożytniczą najbardziej znane marki tego producenta to Fiprotec, Vermicon oraz Obroże Ochronne. W ostatnim czasie firma wprowadziła też Permectę, obrożę biobójczą dla psów.
  • Suplementy diety zawierające witaminy i minerały, takie jak: Irish Cal, Vitamine B, Top 10, Laveta Super.
  • Produkty do pielęgnacji oraz higieny, jak: szampony oraz produkty linii Dental Care dla psów i kotów wspomagające dbałość o czyste, zdrowe zęby.
  • Przysmaki pełne witamin i minerałów, wspomagające czyszczenie zęby i odkłaczanie.
  • Linię Calming która umożliwia bezproblemową podróż z psem lub kotem.
Preparaty przeciw pasożytnicze są skuteczne, proste i wygodne w stosowaniu i nie uczulają. Firma dba o estetykę opakowań i staranne przygotowanie ulotek. Informacje są sformułowane w sposób prosty i przystępny. Polecane przez specjalistów i weterynarzy. Preparaty przeciw pasożytnicze są skuteczne, proste i wygodne w stosowaniu i nie uczulają. Firma dba o estetykę opakowań i staranne przygotowanie ulotek. Informacje są sformułowane w sposób prosty i przystępny, co sprawia że produkty Beaphar cieszą się niegasnącą dobrą opinią wśród właścicieli psów i kotów. Schowaj pełen opis

1-30 of 37