BOSCH

Bosch karmy dla zwierząt produkowane nieprzerwanie od 1960 roku

Firma Bosch istnieje od 1960 roku. Ich Wieloletnie doświadczenie sprawia, że produkty Bosch są wysokiej jakości, naturalne i odpowiednio zbilansowane. Zaopatrują zwierzęta w dostosowaną do ich potrzeb zawartość składników.

Zobacz pełen opis

Bosch karmy dla zwierząt produkowane nieprzerwanie od 1960 roku

Firma Bosch istnieje od 1960 roku. Ich Wieloletnie doświadczenie sprawia, że produkty Bosch są wysokiej jakości, naturalne i odpowiednio zbilansowane. Zaopatrują zwierzęta w dostosowaną do ich potrzeb zawartość składników. W karmie znajdziemy niezbędne kwasy Omega oraz witaminy i minerały, czy włókna ułatwiające trawienie.

Produkty Bosch są zdrowym pokarmem dla zwierząt, które powstaje z naturalnych składników wysokiej jakości, pozyskiwanych od regionalnych producentów żywności. Bosch Tiernahrung GMBH w 2003 roku otrzymał certyfikat HACCP, świadczący o najwyższych standardach mikrobiologicznych, chemicznych i technicznych.

Produkty dla psów i kotów

Suche karmy Bosch dostępne są w wielu wariantach, uwzględniających różne potrzeby i wymagania psów wynikające z rozmiaru, wieku czy problemów zdrowotnych.

Producent oferuje linie

  • Dla psów dorosłych
  • Dla psiej młodzieży
  • Dla psich maluchów
  • Specjalną linię karm dla psów o wrażliwych żołądkach i uczulonych na gluten
  • Karmę Bosch BIO, produkowaną z ekologicznych produktów regionalnych

Wyroby tej marki cenione są przez hodowców na całym świecie za wysoką, jakość oraz za to, że nie zawierają zbędnych wypełniaczy, sztucznych aromatów czy barwników. Producent świadomie zrezygnował z dodawania do karmy białka sojowego czy przeciwutleniacza BHT. Karmy Bosch zawierają cenne kwasy tłuszczowe, chronią naturalny układ odpornościowy dzięki licznym przeciwutleniaczom: tocopherol i witamina C pozyskiwane z nasion buka – wyróżnia ich karmy na tle innych produktów dla zwierząt.

Bosch oferuje też specjalną linie karm dla zwierząt BIO, opracowaną z myślą o świadomych klientach, dla których ważny jest fakt, że karma dla ich zwierzaka produkowana jest w 100% z ekologicznych i regionalnych produktów.

Schowaj pełen opis

1-30 of 63