CAN VIT

Suplementy diety dla psów i kotów

Czeska firma Canvit powstała w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Główną działalnością jest sprzedaż i dystrybucja karmy oraz suplementów diety dla zwierząt domowych. Poza tym jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Czech i Słowacji.

Zobacz pełen opis

Suplementy diety dla psów i kotów

Czeska firma Canvit powstała w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Główną działalnością jest sprzedaż i dystrybucja karmy oraz suplementów diety dla zwierząt domowych. Poza tym jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Czech i Słowacji. Głownie akcesoriów i pasz dla koni holenderskiej marki Pavo. W swym asortymencie posiada preparaty witaminowe Canvit dla psów, kotów i innych zwierząt oraz karmy granulowane Nutrican, suplementy witaminowo-mineralne i karmy NutriHorse. Zadaniem tych produktów jest rozwiązywanie najczęściej występujących u zwierząt domowych problemów zdrowotnych. Stąd w ofercie Canvit znaleźć można głównie karmy weterynaryjne i preparaty witaminowo-mineralne.
Od samego początku swego istnienia Canvit zatrudnia specjalistów z takich branż jak: dietetyka, technologia żywienia, czy weterynaria, których zadaniem jest kontrola jakości dostarczanych do klientów produktów.

Produkty dla psów, kotów

W ofercie firmy Canvit znajdziemy głównie karmy weterynaryjne i suplementy diety:
Linia weterynaryjna

  • Suplementy witaminowe dla psów i kotów opracowane z myślą o rozwiązaniu konkretnego problemu zdrowotnego. Kompozycje tworzą harmonijną proporcje witamin, minerałów i pierwiastków śladowych, która jest kluczem do wysokiej skuteczności i przyswajalności substancji bioaktywnych, przez organizm zwierzęcia. Idealnie sprawdzą się też jako środek hamujący rozwój choroby na jej wczesnym etapie czy profilaktyczny w przypadku zwiększonego ryzyka wystąpienia niektórych chorób u danej rasy.
  • karmy weterynaryjne z linii NutriCan – Karmy dla psów skomponowane przez ekspertów Canvit w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dietach i żywieniu czworonogów oraz produkcji preparatów witaminowych. Skład karm NutriCan zawiera odpowiednio dobrane i optymalnie skompilowane komponenty, pokrywające od 80 – 100% dziennego zapotrzebowania psa na składniki odżywcze, minerały i witaminy.

Codzienna Pielęgnacja

Preparaty do codziennej pielęgnacji opracowywane z myślą o rozwiązywaniu problemów i zagrożeń jakie wiążą się w sposób naturalny z poszczególnymi etapami życia, jak wzrost, ciąża, laktacja, czy starość. Stanowią doskonale zbilansowana kompozycję witamin i minerałów, której celem jest wspomaganie kondycji, witalności i zdrowia psa oraz kota.

Canvit jest marką znaną i cenioną, również wśród weterynarzy i hodowców ras wystawowych, po którą coraz chętniej i częściej sięgają też prywatni właściciele czworonogów. Weterynaryjne karmy i suplementy diety polecane są szczególnie w trakcie choroby, czy w momentach newralgicznych w życiu naszego zwierzaka, jak ciąża czy rehabilitacja osłabionego organizmu.

Jeśli Twój pies jest w okresie wymagającym szczególnej opieki i troski, zadbaj o jego właściwą dietę stosując odpowiednie akcesoria dla psów. Na stronie internetowej zapoznasz się produktem Can-vit, którego wyjątkowa formuła łączy w sobie najważniejsze składniki odżywcze i witaminy potrzebne dla suk karmiących, psów w okresie wzrostu oraz psów dorosłych. Połączenie glukozaminy i biotyny wzmocni układ ruchu Twojego pupila, a dodatkowa dawka witaminy D zapobiegnie chorobom kości oraz zębów. Can-vit z glukozaminą to preparat stosowany zarówno u psów dużych ras, jak i tych mniejszych.

Schowaj pełen opis

4 produkt(ów)