CHEWIES

Niemieckie, bezzbożowe i naturalne przysmaki dla bardzo wymagających psów

Producentem mokrej i suchej karmy marki Chewies jest firma Pets Nature GmbH, która powstała w 1999 r. Jej pierwszym właścicielem był Martin Schuppa, który początkowo zajmował się handlem paszami i karmami na terenie Niemiec.

Zobacz pełen opis

Niemieckie, bezzbożowe i naturalne przysmaki dla bardzo wymagających psów

Producentem mokrej i suchej karmy marki Chewies jest firma Pets Nature GmbH, która powstała w 1999 r. Jej pierwszym właścicielem był Martin Schuppa, który początkowo zajmował się handlem paszami i karmami na terenie Niemiec.

W 2002 roku do Pets Nature dołączył Christian Numsen zmieniając oblicze firmy. Celem wspólników stało się zapewnienie odbiorcom wysokiej jakości produktów, Pets Nature wyróżnia: kompetentna i przyjazna obsługa oraz szybka wysyłka. Jednak by mieć pewność, że produkty przez nich dystrybuowane są naprawdę wysokiej jakości, firma Pets Nature zaczęła wysyłać swych kontrolerów do producentów żywności, aby przekonać się na miejscu o jakości certyfikowanych procesów produkcyjnych. Taką praktykę zaakceptowały także marki: Perrito, Pronature Original, Pronature Holistic. Wiedza i kompetencje jakie w ten sposób zdobyli pracownicy firmy zaowocowała stworzeniem własnych mieszanek karmy, które obecnie dzielą się na trzy marki:

  • Chewies – mokra karma, smakołyki i przekąski dla psów
  • Yummeez – karmy dla psów bez zbóż
  • Felisan – sucha karma dla kotów

Produkty dla psów

Produkty marki Chewies to mokra karma, smakołyki i przekąski dla psów. Wychodząc z założenia, że zarówno koty jak i psy są mięsożercami, produkty Chewies składają się prawie całkowicie z mięsa i jego pochodnych, czyli skór i ścięgien, które pozwalają wzmacniać mieście szczęki. Ciekawostką w ofercie Chewies są przekąski dla psich alergików z koniny, jagnięciny lub mięsa kangura czy nawet kozy.

Dostępny asortyment przekąsek

  • Kosteczki – pół-wilgotne przekąski w kształcie małych lub większych kosteczek, które nadają się na motywację treningową.
  • Paski mięsne – 100% suszonego mięsa (dostępne z mięs kangura, kozy, konia itp), które doskonale nadaje się do żucia.
  • Rolki – pół-wilgotne przekąski w kształcie rolek, doskonale sprawdzają się jako nagroda i zachęta do zabawy.
  • Patyki i korzenie do żucia – zarazem dobra zabawa i pielęgnacja zębów, wyjątkowo twarde gatunków drewna gwarantują długą zabawę i działają jak nić dentystyczna. Różne kształty i wielkości, pozwalają znaleźć odpowiednią zabawkę dla każdej z ras.

Bardzo dobrze oceniane są zwłaszcza patyki i korzenie do żucia, które stanowią dobrą alternatywę dla kalorycznych przekąsek. Wielu właścicieli, szczególnie psów dużych ras, dobrze ocenia też fakt, że twarde drewno z których są wykonane nie poddaje się zbyt łatwo pod naporem szczęk ich czworonożnych przyjaciół. Dobrze oceniane są też pół-wilgotne przekąski z mięs nie alergizujących, takich jak konina czy kozina, które są trudno dostępne w ofercie innych producentów.

Schowaj pełen opis

11 produkt(ów)