CHUCKIT!

Chuckit to coś więcej niż aport!

Chuckit to coraz bardziej znana i rozpoznawalna marka zabawek dla zwierząt, produkowanych przez amerykańską firmę Petmate. Jeśli myślicie, że pies potrafi bawić się jedynie w aport patyka, marka Chuckit jest dowodem na to, że jesteście w błędzie.

Zobacz pełen opis

Chuckit to coś więcej niż aport!

Chuckit to coraz bardziej znana i rozpoznawalna marka zabawek dla zwierząt, produkowanych przez amerykańską firmę Petmate. Jeśli myślicie, że pies potrafi bawić się jedynie w aport patyka, marka Chuckit jest dowodem na to, że jesteście w błędzie. Amerykańska firma, działająca od 1998 roku włożyła mnóstwo energii, kreatywności i serca by stworzyć oryginalne, funkcjonalne i niezwykle zmyślne akcesoria do aportowania, które w dodatku są ładne, kolorowe i trwałe. Chuckit jest marką, na którą warto zwrócić uwagę, jeszcze z innego powodu. Ich produkty bardzo często wytwarzane są z materiałów pochodzących z recyklingu, przez co przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Historia Petmate zaczęła się od produkcji drewnianych skrzyń służących do transportu zwierząt. Obecnie, producent ma w swej ofercie preparaty antybakteryjne, systemy karmienia pomagające na kontrolowanie i dawkowanie porcji, czy zabawki stymulujące aktywność zwierząt i wspomagające wypracowanie zdrowej interakcji miedzy czworonogiem a jego właścicielem, ale też ortopedyczne legowiska specjalnie dostosowane do potrzeb zwierzęcych seniorów.

Produkty dla psów

  • Zabawki do aportowania typu bumerangi, latające talerze, świecące lotki, katapulty i pływające piłki dające wiele radości psom i ich właścicielom, to tylko niewielka część z bogatego asortymentu, który marka Chuckit ma do zaproponowania. Wszystkie zabawki charakteryzują się zróżnicowaną kolorystyką, wielkością oraz niezwykłą wytrzymałością i wyjątkową atrakcyjnością.
  • Turystyczne legowiska specjalnie przygotowane dla wypraw z naszymi pupilami, wygodne legowiska dla psów

Chuckit udostępnia wiele wariantów kolorystycznych i rozmiarów tej samej zabawki a ich kolory są żywe, przez co łatwo odnaleźć je w plenerze. Firma Petmate firmuje produkty marki Chuckit sloganem „My też mamy psy”. Może dlatego ich projektanci wiedzą, jak sprowokować zwierzaki do naprawdę dobrej zabawy. W efekcie otrzymujemy niezwykle atrakcyjne dla ludzi i zwierząt zabawki zmieniające nasze dotychczasowe wyobrażenia na temat aportowania. Zabawki są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, więc są przyjazne środowisku naturalnemu. Wytrzymują gryzienie, szarpanie i ciągnięcie, które w naturalny sposób towarzyszy każdej zabawie z psem. Stosunkowo łatwo utrzymać je w czystości, ponieważ można je myć lub prać. Do minusów z pewnością należy brak asortymentu dla małych psów typu Yorki.

Schowaj pełen opis

12 produkt(ów)