COMFY

Comfy doskonała jakość akcesoriów dla zwierząt w rozsądnej cenie

Producentem polskiej marki Comfy jest dobrze znana i rozpoznawalna w kraju: firma Aquael. Nazwa Aquael kojarzy się głównie z działem akwarystyki, jednak ich działalność obejmuje również produkcję akcesoriów dla zwierząt.

Zobacz pełen opis

Comfy doskonała jakość akcesoriów dla zwierząt w rozsądnej cenie

Producentem polskiej marki Comfy jest dobrze znana i rozpoznawalna w kraju: firma Aquael. Nazwa Aquael kojarzy się głównie z działem akwarystyki, jednak ich działalność obejmuje również produkcję akcesoriów dla zwierząt. Posiada dwa zakłady produkcyjne w Suwałkach i w Warszawie. Warszawski odpowiada za produkcję akcesoriów dla akwarystyki i oczek wodnych, natomiast w Suwałkach wytwarzane są artykuły dla psów, kotów, ptaków i drobnych ssaków. Obecnie Aquael zatrudnia ponad 500 pracowników w zakładach w Warszawie i Suwałkach, a jego produkty są dostępne niemal w każdym polskim sklepie zoologicznym i w 100 krajach na całym świcie.

Produkty dla psów i kotów

  • Comfy Apettit karma i przysmaki dla psów przygotowywane wyłącznie z naturalnych składników.
  • Legowiska, materace i budki wykonane z naturalnych materiałów takich jak bawełna, czy wiklina. Duża różnorodność kolorów, wzorów i rozmiarów, co pozwala dobrać model odpowiedni dla każdej rasy.
  • Zabawki dla psów i kotów zabawki i gryzaki dla psów i kotów, które zachęcają do aktywnej zabawy w tym również drapaki dla kotów, od prostych po rozbudowane dla szczególnie wymagających.
  • Smycze, obroże i szelki od praktycznych, funkcjonalnych i gwarantujących bezpieczeństwo po niezwykle ozdobne.
  • Produkty higieniczne żwirki Comfy dla kotów i gryzoni, obejmują pełen asortyment żwirków drewnianych, bentonitowych oraz silikonowych, które posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa. Podkłady higieniczne dla szczeniaków lub chorych psów z antypoślizgową spodnią warstwą, które cechuje duża chłonność i system neutralizacji zapachu. Różne rozmiary, pakowane po 10szt.
  • Przybory kosmetyczne
  • Torby transportowe umożliwiają bezpieczne i eleganckie podróże z czworonogiem. Zapewniają niezbędny komfort zarówno właścicielowi jak i pupilowi.

Atrakcyjne ceny, które wyróżniają polskiego producenta na tle konkurencji, w połączeniu z faktem, że jakość produktów marki Comfy pozostaje na dobrym poziomie sprawiają, że akcesoria dla kotów i psów są dobrze oceniane przez większość właścicieli czworonogów.

Schowaj pełen opis

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.