CURVER

Curver oryginalne a przy tym funkcjonalne rozwiązania dla posiadaczy zwierząt

Europejska firma Curver producent tworzyw sztucznych z ekologicznymi wartościami. Od 1949 roku wytwarza najbardziej użyteczne produkty, które idealnie dopasowują się do każdego wnętrza i ułatwiają życie.

Zobacz pełen opis

Curver oryginalne a przy tym funkcjonalne rozwiązania dla posiadaczy zwierząt

Europejska firma Curver producent tworzyw sztucznych z ekologicznymi wartościami. Od 1949 roku wytwarza najbardziej użyteczne produkty, które idealnie dopasowują się do każdego wnętrza i ułatwiają życie. Produkty Curver obecne są w każdym gospodarstwie domowym. Wyróżnia ich funkcjonalność, prostota wykonania oraz łatwa obsługa. Curver wytwarza produkty dla najbardziej wymagających klientów z poszanowaniem ekologii.Dlatego w trosce o naturalne środowisko, jako pierwsza z firm produkujących artykuły z tworzyw sztucznych, bo już 1980 roku, wyeliminowała ze swojego procesu produkcyjnego pierwiastki niebezpieczne takie jak ołów, rtęć i inne metale ciężkie. Współczesne wyroby Curver są również wolne od wszelkich plastyfikatorów: BPA i PVC a co za tym idzie są niezwykle bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Jako świadomy producent Curver opracował własny kanał recyklingu. Produkty tej firmy charakteryzują się wysoką estetyką i oryginalnym designem, wysoką dbałością o każdy szczegół wykończenia oraz ciekawą, modną kolorystyką.

Produkty dla psów i kotów

  • Transportery w aktualnej ofercie przeważają transportery w formie ratanowego kosza, które są lekkie, wygodne do przeniesienia, zapewniają dobrą wentylację i bezpieczeństwo zwierzętom, które towarzyszą nam w podróży.
  • Kuwety nietypowe rozwiązania, w postaci ratanowej, zamkniętej kuwety uchylnymi drzwiczkami oraz z wysuwaną szufladą ułatwiającą czyszczenie i wymianę żwirku.
  • Pojemniki, dozowniki i miski estetyczne, wykonane z dobrych materiałów w modnej, pastelowej kolorystyce. Szczególnie interesujące są podróżne miski Traveling Kitt, czyli dwie miski na wodę i jedzenie, połączone w konsekwentnie przemyślany system, szczelnie zabezpieczający pożywienie w trakcie podróży. Miski są z antypoślizgowym spodem, ładne, estetyczne i niezwykle praktyczne.

Curver wyraźnie stawia na unikalne, oryginalne a przy tym funkcjonalne rozwiązania dla szczególnie wymagających posiadaczy zwierząt.

Duża różnorodność, ciekawa, modna stylistyka i funkcjonalność to cechy obok których trudno przejść obojętnie. Designerskie miski dla kotów i psów, pojemniki i dozowniki budzą prawdziwy zachwyt każdego posiadacza zwierząt. Produktu są naprawdę trwałe i warte swojej ceny a przy tym są całkowicie funkcjonalne i ponad czasowe. Akcesoria dla zwierząt firmy Curver są tak zaprojektowane, by spełniać dwie funkcję: dawać komfort zwierzakom i stanowić stylowy dodatek do wnętrza mieszkania.

Schowaj pełen opis

11 produkt(ów)