DERMA-PHARM

Derma-Pharm ceniony producent preparatów zoologicznych i weterynaryjnych dla psów i kotów

Laboratorium DermaPharm to polska firma, która działa od 25 lat na rynku zoologicznym i weterynaryjnym. Jest producentem znanych marek, takich jak: dr. Seidl, Dermavet, Champion, Sabunol, czy Mr. Smell.

Zobacz pełen opis

Derma-Pharm ceniony producent preparatów zoologicznych i weterynaryjnych dla psów i kotów

Laboratorium DermaPharm to polska firma, która działa od 25 lat na rynku zoologicznym i weterynaryjnym. Jest producentem znanych marek, takich jak: dr. Seidl, Dermavet, Champion, Sabunol, czy Mr. Smell. Została założona w 1993 roku przez absolwentów i wykładowców Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Ich celem było stworzenie bezpiecznych produktów kosmetycznych rozwiązujących problemy dermatologiczne. Ich pierwszym produktem była hipoalergiczna emulsja do ciała, której receptura została stworzona z myślą o osobach cierpiących na atopowe zapalenie skóry i alergie. Sukces rynkowy tego produktu w połączeniu z entuzjazmem, wiedzą i zaangażowaniem jego twórców sprawił, że niewielka firma szybko rozrosła się do molosa. Dzięki współpracy z szeregiem naukowców i specjalistów z dziedziny pielęgnacji i żywienia zwierząt Laboratorium DermaPharm jest obecnie cenionym w branży, producentem preparatów zoologicznych i weterynaryjnych dla zwierząt, który cieszy się zaufaniem konsumentów.

Produkty dla psów i kotów

Laboratorium DermaPharm ma w swej ofercie około 200 różnych produktów i jest między innymi producentem takich marek jak:

  • Preparaty dr Seidla – szampony myjąco-pielęgnacyjne, które są pomocne w terapii chorób skórnych, preparaty do higieny oczu, uszu czy jamy ustnej, suplementy diety, zdrowe smakołyki dla psów i kotów, preparaty z serii Pomoc behawioralna
  • Sabunol – seria preparatów przeciwkleszczowych i przeciwpchelnych a w przypadku preparatu Ixoder (działa również przeciw komarom) w formie obroży i płynów do spryskiwania
  • Dermavet – wydajne i uniwersalne szampony dla psów
  • Champion lub Champ-Richer – profesjonalna linia kosmetyków o zapachu lawendy, który uspokaja zwierzęta i sprawia, że łatwiej znoszą stres związany z zabiegami higienicznymi.
  • Mr. Smell – preparaty neutralizujące zapach psów i kotów w domu

Receptury produktów wytwarzanych przez Laboratorium DermaPharm opracowywane są przez naukowców, lekarzy weterynarii, kosmetologów, dietetyków czy chemików. Łączy ich wspólna pasja – zwierzęta. Tworząc receptury i produkując preparaty w DermaPharm dbają o zachowanie czterech zasad:

  • wysoka jakość – produkty powstają ze składników najwyższej jakości
  • innowacyjność – powstałe produkty mają być rzeczywistym rozwiązaniem problemu np. dermatologicznego
  • bezpieczeństwo – w składzie preparatów znajdują się sprawdzone składniki, bez dodatku sztucznych barwników i aromatów, które mogłyby uczulać
  • jawność – firma szczyci się swoimi produktami, stąd publikuje pełne składy swych receptur.
Schowaj pełen opis

27 produkt(ów)