DOLFOS

Dolfos – preparaty i suplementy diety, produkowane z naturalnych składników

Pet Dolfos to polski producent i dystrybutor preparatów dla zwierząt domowych i gospodarskich. Firma istnieje na rynku od wielu lat. Jej produkty powstają przy współpracy ze specjalistami zakresu żywienia zwierząt.

Zobacz pełen opis

Dolfos – preparaty i suplementy diety, produkowane z naturalnych składników

Pet Dolfos to polski producent i dystrybutor preparatów dla zwierząt domowych i gospodarskich. Firma istnieje na rynku od wielu lat. Jej produkty powstają przy współpracy ze specjalistami zakresu żywienia zwierząt. Firma z Piotrkowa Trybunalskiego, chcąc wyróżnić się na tle swych, głównie zagranicznych konkurentów, postawiła na jakość i naturalne składniki. Ta strategia okazał się strzałem w dziesiątkę. Preparaty i suplementy diety, produkowane z naturalnych komponentów, gwarantują maksymalne przyswajanie witamin, makro- i mikroelementów w formach nieorganicznych i organicznych, aminokwasów, enzymów, ekstraktów i probiotyków. Dlatego są one cenione zarówno przez fachowców, jak i miłośników zwierząt. Pets Dolfos nie jest wielkim koncernem, przez co szybko reaguje na potrzeby rynku i klientów rozszerzając swą ofertę o nowe preparaty.

Produkty dla psów i kotów

Preparaty dla zwierząt gospodarskich i domowych, takich jak: psy, koty, gołębie, ptaki ozdobne i drapieżne oraz gryzonie i konie. W ofercie znajdziemy między innymi:

Preparaty suplementujące dietę BARF dla psów i kotów:

  • UrinoDol preparat wspomagający prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego u psów i kotów
  • Dolfos Immunodol Cat – preparat stymulujący układ odpornościowy u kotów.
  • Dolfos Milk – preparat mlekozastępczy dla osieroconych kociąt.
  • Dolvet Calcium – preparat wzmacniający kości – z naturalnym wapnem z muszli ostryg i alg czerwonych
  • Dolvet Spirulina – wysokobiałkowy suplement diety dla psów i kotów zawierający spirulinę, czyli białko z alg morskich (97% w preparacie)
  • Dolvet Parazyt- ekstrakty roślinne, które zwalczają pasożyty układu pokarmowego

Po preparaty produkowane przez firmę Pets Dolfos warto sięgać, chociażby z uwagi na ich w 100% naturalny skład, który gwarantuje wysoką przyswajalność witamin, minerałów i innych składników w nich zawartych. Wszystkie ich produkty są polecane przez specjalistów i weterynarzy.

Schowaj pełen opis

3 produkt(ów)