EUROWET

Eurowet polskie produkty do pielęgnacji zwierząt tylko naturalne składniki

Eurowet to ponad 100 produktów, opracowanych w trosce o zdrowie i higienę zwierząt: specjalistyczne dermokosmetyki weterynaryjne, preparaty higieniczno-pielęgnacyjne, roślinne oraz suplementy witaminowo – mineralne.

Zobacz pełen opis

Eurowet polskie produkty do pielęgnacji zwierząt tylko naturalne składniki

Eurowet to ponad 100 produktów, opracowanych w trosce o zdrowie i higienę zwierząt: specjalistyczne dermokosmetyki weterynaryjne, preparaty higieniczno-pielęgnacyjne, roślinne oraz suplementy witaminowo – mineralne. Ta polska firma farmaceutyczna a zarazem znany i ceniony producent i dystrybutor preparatów dla zwierząt domowych już od ponad 25 lat dba o polepszenie jakości życia zwierząt domowych. W umiejętny sposób łączy tradycję z nowoczesnością oraz ekologią. Wyróżniają się na rynku farmaceutycznym i zoologicznym wysoką technologią oraz najwyższą jakością produkcji w oparciu o naturalne składniki.

Głównymi odbiorcami preparatów Eurowet są najlepsze gabinety weterynaryjne oraz sklepy zoologiczne i salony groomerskie.

Produkty dla psów i kotów

Ponad 100 rodzajów preparatów dla zdrowia i higieny zwierząt takich jak: psy, koty, gołębie, ptaki ozdobne, króliki, świnki morskie, chomiki czy żółwie. Oferta jest podzielna na następujące kategorie:

  • Dermokosmetyki weterynaryjne szampony i płyny nawilżające, które mają zastosowanie w profilaktyce i leczeniu schorzeń dermatologicznych, preparaty przyśpieszające gojenie ran itp. Przeznaczone dla psów, kotów oraz innych zwierząt towarzyszących.
  • Pielęgnacja i leczenie oczu i uszu Otiseptol ułatwia usunięcie zanieczyszczeń z przewodu słuchowego i ucha, Akaryl żel usunięcie pasożytów ucha, Optex czy Vetaseptol łagodzą stany zapalne spojówek.
  • Preparaty higieniczno-pielęgnacyjne Amiwet to linia produktów podstawowych do pielęgnacji psów i kotów.
  • Preparaty roślinne produkty wspomagające pracę układu pokarmowego oraz łagodzące stres, zaburzenia układu ruchowego i pokarmowego oraz wątroby, trzustki i nerek.
  • Weterynaryjne preparaty witaminowo Wita-Vet mineralne suplementy diety, witaminy i minerały.
  • Preparaty dla ptaków ozdobnych.
  • Preparaty mlekozastępcze Milvet – mleko dla kotów osieroconych.

Wyroby firmy Eurowet cenione są głównie za to, że mają właściwości lecznicze i jakość produktów weterynaryjnych. Ich preparaty są znane i stosowane są przede wszystkim w klinikach i gabinetach weterynaryjnych, nic więc dziwnego, że coraz częściej sięgają po nie również indywidualni właściciele czworonogów.

Schowaj pełen opis

1-30 of 32