FITMIN

Fitmin karmy skrojone na miarę potrzeb Twojego championa

Fitmin to czeska firma założona przez miłośników psów popularnej rasy Border Collie. Wszystkie produkty marki Fitmin przechodzą dokładne i rzetelne testy przeprowadzane przez najbardziej wymagających recenzentów, ich własne psy.

Zobacz pełen opis

Fitmin karmy skrojone na miarę potrzeb Twojego championa

Fitmin to czeska firma założona przez miłośników psów popularnej rasy Border Collie. Wszystkie produkty marki Fitmin przechodzą dokładne i rzetelne testy przeprowadzane przez najbardziej wymagających recenzentów, ich własne psy. Hodowcy prowadząc swoją działalność zauważyli, że nie ma na rynku odpowiedniej karmy dopasowanej do potrzeb ich psów, postanowili stworzyć swoją własną dietę…

Historia Fitmin

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, rodzina Štěpánków założyła, u podnóża Gór Orlickich, Centrum Badań i Rozwoju oraz hodowlę zwierząt gospodarskich a później też psów rasowych. Doświadczenia i wiedza, wynikająca z wieloletniego prowadzenia tej hodowli, stała się solidną podstawą dla spółki Dibaq. Kluczową marką w ofercie Dibaq, która łączy w sobie lata doświadczeń, badań i obserwacji jest Fitmin.

Produkty dla psów, kotów

W karmach Fitmin przeważają surowce pochodzenia zwierzęcego, co jest zgodne z naturą mięsożerców jakimi są koty i psy. Dostarczają one kwasów omega 3 i 6, co jest istotne w profilaktyce zapalenia stawów i skóry, prebiotyków oraz naturalnych przeciwutleniaczy

 • Piąta generacja Fitmin – program w 16 odmianach, produkowana w 50% ze świeżego mięsa. Karma nie zawiera pszenicy, soi i innych zbóż genetycznie modyfikowanych, które mogą alergizować..
 • Fitmin Solution – linia karm specjalistycznych dedykowanych szczególnie psom o wrażliwym układzie pokarmowym.
 • Fitmin For Life – suche i mokre karmy oraz szeroka oferta przysmaków funkcjonalnych, a także dodatki żywieniowe
 • Dodatki żywieniowe Fitmin – suplementy diety zawierają witaminy i minerały

Holistyczna linia karm superpremium dla kotów:

 • Fitmin Purity Castrate karmy dla kotów po sterylizacji.
 • Fitmin Purity Delicious karmy dla dorosłych kotów wybrednych.
 • Fitmin Purity Kitten karmy dla kociąt w wieku do 12 miesięcy.
 • Fitmin Purity Senior karmy dla starszych kotów.
 • Fitmin Purity Dental karma wspomaga utrzymanie zdrowia jamy ustnej.
 • Fitmin Purity Urinary karmy wspomagająca funkcje układu moczowego.
 • Fitmin Purity Hairball karmy dla dorosłych długowłosych kotów.
 • Fitmin Purity Indoor dieta dla kotów niewychodzących z domu.
 • Fitmin Cat Purity Sea Fish konserwa 100% ryb morskich, przeznaczonych do spożycia przez ludzi.

Producent karm dla psów i kotów Fitmin tworzy receptury żywieniowe z poszanowaniem natury zwierząt. Powinni wiec po nie sięgać ci właściciele czworonogów, którym bliska jest filozofia BARF. Składnikami karm produkowanych przez czeską spółkę aż w 50% są produkty pochodzenia zwierzęcego a wiele karm z ich oferty ma zawartość białka zwierzęcego na poziomie 80%. Co ważne dla właścicieli czworonożnych alergików, w ich składzie brak soi, pszenicy ani jakichkolwiek zbóż GMO. Wszystkie wzbogacone są za to o kompleks ochrony stomatologicznej, ekstrakt z rozmarynu dla poprawy funkcjonowania wątroby, pierwiastki śladowe w formie chelatów, co zapewnia ich wysoką przyswajalność, czy ekstrakt z juki, który neutralizuje nieprzyjemne zwierzęce zapachy.

Schowaj pełen opis

1-30 of 58