FRANCODEX

Francodex – specjalista do spraw dobrego samopoczucia Twoich zwierząt domowych

Laboratoria Francodex powstały w 1985 roku we Francji. Od tego czasu firma zajmuje się głównie produkcją artykułów do higieny i pielęgnacji psów, kotów, rybek, ozdobnych ptaków, gryzoni i żółwi.

Zobacz pełen opis

Francodex – specjalista do spraw dobrego samopoczucia Twoich zwierząt domowych

Laboratoria Francodex powstały w 1985 roku we Francji. Od tego czasu firma zajmuje się głównie produkcją artykułów do higieny i pielęgnacji psów, kotów, rybek, ozdobnych ptaków, gryzoni i żółwi. Najbardziej rozpoznawalną marką należącą do tego francuskiego producenta jest Aquascience oferująca szeroką gamę akcesoriów akwarystycznych. Francodex dystrybuuje swoje wyroby poprzez sklepy zoologiczne, hipermarkety budowlane, sklepy samoobsługowe z artykułami rolniczymi oraz centra ogrodnicze. Misją tej francuskiej firmy jest dostarczenie miłośnikom zwierząt produktów wysokiej jakości, które są proste, praktyczne i działają skutecznie.

Asortyment Francodex

  • Produkty dla psów oraz kotów – w ofercie Francodex znajdziemy głównie preparaty do higieny i pielęgnacji takie jak szampony, środki do pielęgnacji uzębienia, uszu i oczu pupili, chusteczki pielęgnacyjne, repelenty (odstraszacze), preparaty przeciw insektom i oraz suplementy diety. Produkty dostosowane do zwierząt, ich wieku, rozmiaru, czy wagi oraz potrzeb zdrowotnych. . Wszystkie preparaty mają delikatny, przyjemny zapach, który nie przeszkadza czworonogom.
  • Produkty akwarystyczne – najbardziej znana ich marka to Aquascience oferująca produkty dla akwarystów w tym artykuły, preparaty i urządzenia przeznaczone do przygotowania wody, pielęgnacji roślin czy rybek.

Wyroby Francodex wyróżniają się na tle konkurencji zachowywaniem wyjątkowo atrakcyjnej ceny bez obniżania jakości swoich produktów. Preparaty do higieny i pielęgnacji zwierzaków czy repelenty nie tylko są skuteczne, ale też wydajne i bezpieczne. Co też bardzo istotne dla wielu właścicieli zwierząt, nie wywołują żadnych uczuleń. Wszystkie produkty pakowane są w wygodne, funkcjonalne pudełka z podanym systemem dawkowania, które ułatwia odmierzenie potrzebnej porcji. Francodex od lat zbiera pozytywne recenzje użytkowników. Największą popularnością cieszą się chusteczki nawilżające do pielęgnacji, które upraszczają zabiegi kosmetyczne nawet u najbardziej niecierpliwych zwierzaków

Schowaj pełen opis

14 produkt(ów)