FURMINATOR

Furminator – nie musisz żyć z sierścią swojego zwierzęcia

Furminator jest specjalistycznym narzędziem do pielęgnacji zwierzęcej sierści. Jego producentem i właścicielem marki jest firma Furminator. Specjalne szczotki eliminują linienie nawet do 90%, powodując mniejsze wypadanie włosów.

Zobacz pełen opis

Furminator – nie musisz żyć z sierścią swojego zwierzęcia

Furminator jest specjalistycznym narzędziem do pielęgnacji zwierzęcej sierści. Jego producentem i właścicielem marki jest firma Furminator. Specjalne szczotki eliminują linienie nawet do 90%, powodując mniejsze wypadanie włosów. Dzięki temu znajdujemy mniej sierści na naszych meblach czy ubraniach!

Historia Furminatora

Wymyśliła go i zaprojektowała Angie Porter, specjalistka z dziedziny groomingu. Inspiracją do jego powstania, był tak naprawdę brak narzędzia, które umożliwiłoby wyeliminowanie lub chociażby zmniejszenie problemu linienia u psów i kotów. Groomer’ka wraz z mężem Davidem opracowała projekt przyrządu, który spełniał taką funkcję. W efekcie powstało urządzenie do wyczesywania podszerstka o nazwie Furminator. Jak dotąd jest ono pierwszym i jedynym na rynku narzędziem, które pozwala bezpiecznie i skutecznie usuwać podszerstek oraz martwy włos zwierząt. Narzędzie to zrewolucjonizowało rynek pielęgnacji zwierząt i stało się nieodzownym przyrządem w każdym salonie fryzjerskim dla zwierząt.
Firma Furminator dzięki oszałamiającej popularności narzędzia stworzonego przez Angie Porter mogła rozszerzyć ofertę swych produktów również o akcesoria groomerskie, produkty do pielęgnacji sierści, preparaty do kąpieli oraz produkty do higieny dla zwierząt. Ponadto Furminator wciąż rozszerza i ulepsza swoją ofertę, aby usuwanie podszerstka było jeszcze mniej kłopotliwe, zarówno dla zwierząt i dla ich właścicieli.

Produkty dla kotów, psów i koni

Ich produkty są podzielone na kategorie i przeznaczenie dla psów, kotów, małych zwierząt i koni. Znajdziemy wśród nich:

  • Narzędzia do usuwania podszerstka – 10 rodzajów Furminatorów o różnej szerokości i głębokości ostrza, dostosowane do wielkości zwierzęcia i długości oraz gęstości okrywy. Wyposażone w spust ułatwiający usuwanie zgromadzonego podszerstka
  • Akcesoria gromerskie – szczotki, grzebienie i inne akcesoria służące do wyczesywania sierści psów i kotów. Dostosowane budową do różnych rodzajów sierści.
  • Środki pielęgnacji – szampony, odżywki, preparaty minimalizujące linienie w płynie, żelu, sprey’u. Przeznaczone dla różnych zwierząt, ras oraz typów i rodzajów sierści
  • Akcesoria do pielęgnacji sierści koni

Oryginalne Furminatory mają miliony wiernych fanów na całym świecie. Cenione są przez amatorów i profesjonalnych użytkowników za niezwykłą skuteczność i prostotę obsługi. Oryginalne Furminatory wykonane są z wysokiej jakości materiałów: stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Stosowane zgodnie z zaleceniami producenta są bezpieczne, proste w obsłudze i praktycznie niezniszczalne.

Schowaj pełen opis

18 produkt(ów)