GOLDEN GREY

Golden Grey – by w kuwecie pachniało zawsze świeżością! Najwyższa wchłanialność na rynku!

Żwirki z linii Golden Grey produkowane są w Niemczech, przez firmę Pet-Earth, która opiera produkcję na surowcach naturalnych. Marka szybko zyskała uznanie klientów i status technologicznego lidera.

Zobacz pełen opis

Golden Grey – by w kuwecie pachniało zawsze świeżością! Najwyższa wchłanialność na rynku!

Żwirki z linii Golden Grey produkowane są w Niemczech, przez firmę Pet-Earth, która opiera produkcję na surowcach naturalnych. Marka szybko zyskała uznanie klientów i status technologicznego lidera. Swój dynamiczny rozwój i sukces rynkowy zawdzięcza niezwykłym właściwościom glinki bentonitowej, która jest głównym składnikiem produktów Golden Grey. Glinka tego rodzaju, pozyskiwana jest w jedynej na świecie kopalni bentonitu w Kanadzie i ma naturalną, niezwykle wysoką zdolność absorbowania wilgoci. Minerał ten w kontakcie z wodą wydziela przyjemny pudrowy zapach, który jednocześnie neutralizuje nieprzyjemną woń. Niemiecka firma Pet-earth GmbH jest też producentem linii: Golden Pine żwirków drewnianych produkowanych z sosnowego pyłu.

Produkty dla kotów:

  • Golden Grey Master – Bentonit z którego produkowany jest żwirek to w 100% naturalny minerał wydobywany w Kanadzie i dlatego jest całkowicie bezpieczny dla kota. Wykazuje zdolność absorpcji wilgoci w 380%, dobrze neutralizuje zapach moczu i wydziela naturalny zapach pudru dla dzieci. W kontakcie z wilgocią tworzy grudki, które utrzymują się na powierzchni kuwety.14 kg odpowiada około 45 kg tradycyjnego żwirku
  • Golden Grey – posiada wszystkie cechy Golden Grey Master, różni się gramaturą. Golden Grey jest mniejszy.
  • Golden White – to żwirek z naturalnego bentonitu, posiada wszystkie cechy Golden Grey Master, w kontakcie z kocim moczem tworzy grudki, jest bardzo wydajny, zdolność absorpcji wilgoci w 320%, świetnie neutralizuje nieprzyjemną woń. Jest dodatkowo perfumowany zapachem lawendy,
  • Golden Odour – żwirek bentonitowy zbrylający się. Posiada wszystkie cechy Golden Grey Master, ale dodatkowo został uzupełniony kompleksem naturalnego pochłaniacza zapachów.
  • Golden Pine – żwirek drewniany, składa się w 100% z surowców odnawialnych, naturalnych włókien roślinnych, głównie z pyłu sosnowego. Posiada silne właściwości chłonne, wydziela naturalny zapach sosny.

Żwirki marki Golden Grey wykonane są bentonitu, minerału o naturalnej wysokiej absorpcji wody – sięgającej nawet 380% . Minerał ten w kontakcie z wilgocią zlepia się, tworząc grudki , przy tym wydzielając przyjemny zapach

Dla posiadaczy kotów istotne jest, że grudki powstają na powierzchni żwirku, nie kleją się i nie tworzą mazi. Kuwetę łatwo uprzątnąć, bo grudki nie przylegają do dna jej dna.
Żwirki serii Golden Grey, dzięki dużej chłonności bentonitu są wyjątkowo wydajne. Producent informuje, że 7kg jego bentonitu odpowiada 22,5kg tradycyjnego żwirku produkowanego w Europie i wystarcza dla jednego kota na miesiąc używania.

Schowaj pełen opis

4 produkt(ów)