GOTTLIEB

Gottlieb – pomoże zadbać o piękną sierść Twojego pupila

Gottlieb to holenderska firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków dla psów i kotów. Skupiają się głównie na produkcji szamponów oraz odżywek do sierści. Jest to niezależna firma podbijająca od pewnego czasu rynek polski.

Zobacz pełen opis

Gottlieb – pomoże zadbać o piękną sierść Twojego pupila

Gottlieb to holenderska firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków dla psów i kotów. Skupiają się głównie na produkcji szamponów oraz odżywek do sierści. Jest to niezależna firma podbijająca od pewnego czasu rynek polski. Wszystko dzięki dobrej opinii wśród hodowców psów rasowych. Obecnie ich oferta jest skierowana do indywidualnych klientów oraz profesjonalistów z branży groomerskiej.

Produkty dla psów i kotów

Gottlieb posiada szeroki wybór szamponów i odżywek przeznaczonych dla psiej i kociej sierści. Wszystkie szampony są oferowane w wersji 300 ml oraz 5L. Każdy szampon firmy Gottlieb zawiera dodatek olejku norkowego, uważanego za jeden z bezpieczniejszych środków poprawiających kondycje sierści. Oferta marki Gottlieb składa się z jedenastu szamponów oraz jednej odżywki do sierści dla psów:

 • Szampon sosnowy dla psów – przeznaczony dla ras krótkowłosych, o niezwykle odświeżającym leśnym zapachu.
 • Szampon jajeczny dla psów – wyjątkowo odżywczy szampon, przeznaczony do stosowania u psów o zniszczonej i matowej sierści lub sierści o skłonnościach do łamania.
 • Szampon siarkowy dla psów – szampon ze specjalną recepturą zabezpieczającą włos i skórę psów poprzez tworzenie warstwy ochronnej.
 • Szampon ziołowy dla psów – ziołowy szampon o przyjemnym zapachu i dużą ilość i elementów poprawiających kondycje włosia.
 • Szampon błękitny – specjalny szampon dla psów o białej sierści, który wybiela ją oraz usuwa wszelkie zażółcenia.
 • Szampon dla kotów – szampon o specjalnej formule przeznaczony dla kotów. Zabezpiecza przed wysuszaniem się sierści oraz nadmiernemu przetłuszczaniu.
 • Szampon dla szczeniąt – szampon o znacznie delikatniejszej formule, przeznaczony dla nawet najmłodszych szczeniaków.
 • Szampon dla Yorków – szampon o formule dostosowanej do potrzeb sierści rasy Yorkshire Terierów oraz pokrewnych.
 • Szampon morelowy dla psów – koloryzujący szampon dla pudli o morelowym, miedzianym, złotym lub brązowym umaszczeniu.
 • Szampon dla czarnych pudli – specjalny szampon przeznaczony dla pudli o ciemnym umaszczeniu. Poprawia kolor i blask sierści.
 • Szampon dla białych pudli – specjalny szampon przeznaczony dla pudli o białej sierści. Poprawia kolor i blask sierści.
 • Kremowa odżywka dla psów – gęsta i wydajna odżywka o recepturze poprawiającej ogólną kondycje sierści.

Gottlieb jest uznaną marką, która zdobywa coraz większą popularność w Polsce. We wszystkich serwisach społecznościowych można spotkać się z bardzo pozytywnymi opiniami użytkowników zachwalających jakość, cenę oraz szeroki wybór produktów umożliwiający dostosowanie stosowanych kosmetyków do rasy pupila. Ich szampony są docenianie za niezwykle przyjemny zapach oraz natychmiastowe wręcz działanie – już zaraz po ich zastosowaniu sierść jest znacznie bardziej miękka, przyjemna w dotyku oraz pełna blasku.

Schowaj pełen opis

6 produkt(ów)