GRANDE FINALE

Grande Finale z pasji do szycia i miłości do zwierząt

Grande Finale od 1991 r. była związana z branżą odzieżową, dopiero w 2005 r. firma zajęła się produkcją ubrań dedykowanych dla psów i małych zwierząt domowych. Odzież Grande Finale stanowi zabezpieczenie pooperacyjne i pourazowe.

Zobacz pełen opis

Grande Finale z pasji do szycia i miłości do zwierząt

Grande Finale od 1991 r. była związana z branżą odzieżową, dopiero w 2005 r. firma zajęła się produkcją ubrań dedykowanych dla psów i małych zwierząt domowych. Odzież Grande Finale stanowi zabezpieczenie pooperacyjne i pourazowe. Produkty wspomagają obsługę małych zwierząt. Powstają tam też ubrania dla psów, które mają chronić czworonogi przed chłodem, nadmiernym słońcem, czy o charakterze czysto ozdobnym. Dodatkowo w ofercie firmy znajdą się ubrania dla lekarzy weterynarii. Produkowana przez polską firmę Grande Finale odzież dystrybuowana jest do sklepów zoologicznych, psich salonów piękności i ośrodków weterynaryjnych na całym świecie. Producent z Gdańska niezwykle starannie wybiera surowce, z których powstają jego szczególne produkty. W doborze materiałów kieruje się nie tylko jakością samego surowca, ale równie istotne jest dla niego czy zostały wyprodukowane z poszanowaniem praw pracowniczych. Ubrania szyte są głownie z materiałów produkowanych w Polsce i na terenie UE. Część dochodu uzyskanego ze sprzedaży odzieży, przekazywana jest na cele dobroczynne.

Produkty dla psów i małych zwierząt domowych

  • Odzież weterynaryjna – zabezpieczenia pooperacyjne i pourazowe, produkty wspomagające obsługę zwierząt jak kortezy i wzmocnienia, których projekty i krój powstały we współpracy z lekarzami weterynarii oraz odzież ochronne dla weterynarzy
  • Ubranka dla psów – prócz odzieży chroniącej przed chłodem w ofercie można znaleźć również kolekcje letnie z sukienkami czy koszulkami chroniącymi przed poparzeniami słonecznymi, ubranka na rodzinne uroczystości, a nawet wiosenne i jesienne propozycje, m.in. peleryny przeciwdeszczowe i derki na chłodne i deszczowe wieczory. estetyczne, kolorowe, wesołe ubrania dla psów i kotów w których zwierzaki wyglądają dobrze i czują się komfortowo.
  • Akcesoria – takie jak majtki zabezpieczające suczki w czasie trwania cieczki, czy koty przed znaczeniem terenu, apaszki, szelki dla małych zwierząt domowych
  • Kolekcje mody dla psów.

Dla polskiego wytwórcy ubrań dla zwierząt – firmy Grande Finale nie jest istotny jedynie zysk. Producent nie szyje odzieży z materiałów pochodzących z krajów trzeciego świata, które powstają w zakładach, gdzie łamane są prawa pracownicze i nie szanuje się zwierząt. Wszystkie surowce pochodzą z krajów UE – w większości z Polski. Kupując ubrania Grande Finale wspierasz działalność charytatywną na rzecz zwierząt, ponieważ firma przekazuje na cele dobroczynne cześć zysku uzyskanego ze sprzedanej swej odzieży. Warto o tym pamiętać wybierając ubranka dla naszych czworonożnych milusińskich. Grande Finale jest jedną z nielicznych firm z Polski, która posiada w swej ofercie kilka kolekcji modowych dla psów, które doceniane są i podziwiane na wybiegach wystawowych.

Schowaj pełen opis

22 produkt(ów)