JW PET

JW Pet – szczęśliwy pupil w Twoim domu

JW Pet – to producent wyjątkowych a zarazem śmiesznych zabawek dla wszystkich psów. Marka jest częścią amerykańskiego przedsiębiorstwa Petmate ze stanu Teksas. Petmate od ponad 50 lat z powodzeniem wytwarza wyjątkowe akcesoria i produkty dla psów.

Zobacz pełen opis

JW Pet – szczęśliwy pupil w Twoim domu

JW Pet – to producent wyjątkowych a zarazem śmiesznych zabawek dla wszystkich psów. Marka jest częścią amerykańskiego przedsiębiorstwa Petmate ze stanu Teksas. Petmate od ponad 50 lat z powodzeniem wytwarza wyjątkowe akcesoria i produkty dla psów. W ich ofercie znajdzie się wszystko co potrzebne do opieki nad psem: smycze, poidełka a nawet specjalistyczne produkty groomerskie.

JW Pet jest jedną z ich bardziej znanych marek, która specjalizuje się w produkcji zabawek oraz gryzaków dla psów, kotów i ptaków. Pomimo bycia jednym z ważniejszych przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym, pozostają oni wierni swoim korzeniom cały czas tworząc swoje akcesoria w swoim pierwszym, oryginalnym zakładzie produkcyjnym w Arlington. To właśnie tam powstał 50 lat temu ich pierwszy produkt, którym była niepozorna i dość prosta buda dla psa.

Filary JW Pet

  • Entuzjastyczne nastawienie
  • Zaangażowanie, które przejawia się włączaniem do procesu decyzyjnego najbliższych osób pracowników oraz wspólnego świętowania zwycięstwa.
  • Współpraca między całym personelem firmy. Wszyscy w firmie rozmawiają ze sobą bezpośrednio, z szacunkiem i każdy może zaproponować nowy pomysł produktu
  • Odpowiedzialność, czyli trzymamy się decyzji każdego z pracowników firmy, wspieramy siebie nawzajem oraz uczymy się na własnych błędach.
  • Bycie innowacyjnym w każdym możliwym momencie, codziennie.

Produkty dla kotów i psów

Marka ta tworzy zabawki i gryzaki pełne pasji i kreatywności. Ich produkty cechują się inteligentnymi projektami oraz ciągłym, innowacyjnym podejściem do zabaw. Każdy produkt marki JW jest wynikiem lat testów i rozwoju produktów w ich własnych laboratoriach. Do dnia dzisiejszego zgromadzili oni już 100 patentów, które czynią ich zabawki i gryzaki unikalnymi na tle konkurencji.

Petmate jest firmą której zależy na poprawie jakości życia zwierząt domowych oraz ich właścicieli. Ich ponad 50-letnie doświadczenie zaowocowało stworzeniem wielu wysokiej klasy marek. Ich gryzaki oraz zabawki produkowane pod marką JW Pet są innowacyjne a zarazem stuprocentowo bezpieczne dla zwierząt i ich właścicieli. Odznaczają się również bardzo odpowiednim doborem materiałów. Firma aby wspierać ekologię stara się pozyskiwać większość potrzebnych tworzyw z materiałów poprzemysłowych lub recyklingowanych surowcach wtórnych. Stawiają sobie za ce zmniejszenie własnego śladu węglowego, aby zapewnić zwierzętom domowym i ich rodzinom piękny świat do życia nie tylko teraz, ale też w przyszłości. Ich proces produkcyjny jest na tyle przyjazny środowisku, że zdobyli nagrodę Edison Green Award przyznawaną jedynie firmą o najwyższym udziale w poprawie stanu środowiska naturalnego.

Schowaj pełen opis

10 produkt(ów)