KONG

Kong – zwierzęta potrzebują zabawy

Tak jak ludzie, psy i koty potrzebują zabawy do pełnego i prawidłowego rozwoju. Zamiast zwalczać te instynkty lub karać psa za robienie tego, co przychodzi mu naturalnie, znacznie wydajniej jest znaleźć akceptowalne sposoby zaspokojenia tych instynktów.

Zobacz pełen opis

Kong – zwierzęta potrzebują zabawy

Tak jak ludzie, psy i koty potrzebują zabawy do pełnego i prawidłowego rozwoju. Zamiast zwalczać te instynkty lub karać psa za robienie tego, co przychodzi mu naturalnie, znacznie wydajniej jest znaleźć akceptowalne sposoby zaspokojenia tych instynktów. Zdrowa gra może wpływać na nasze pupile na wiele sposobów… O tym doskonale wiedzą producenci najczęściej polecanej zabawki behawioralnej dla psów i kotów – Kong.

Marka Kong to znany producent gumowych zabawek dla psów. Historia firmy zaczęła się wraz z adoptowaniem emerytowanego psa policyjnego przez Joe Markham, założyciela marki Kong. Uwielbiał on swojego psa Fritza, ale miał on niezbyt dobry nawyk do niszczenia i żucia wszystkiego co znalazł. I nie były to tylko skórzane buty czy torby, ale również tak niebezpieczne przedmioty jak kamienie czy ostre patyki. Z tego powodu często ranił się i Joe musiał z nim chodzić do weterynarzy. Zęby Fritza powoli się wyczerpywały a mimo to jego potrzeba stymulacji i zabawy nigdy się nie kończyła. Jednak pewnego dnia po pracy nad autobusem VW, Joe Markham wyrzucał zużyte elementy samochodowe i aby odciągnąć Fritza od skał które już zaczynał wygrzebywać, rzucił mu jedną z gumowych części – pies natychmiast ją porwał i sam zaczął mu przynosić aby znów mu rzucił. To zainspirowało Joe Markhama do stworzenia mu kolejnych zabawek a w końcu sam zaczął swoje projekty sprzedawać. Pomimo tak skromnych początków, Kong jest dzisiaj wiodącą marką z sektora zabawek dla psów, której produkty znajdziemy na całym świecie.

Oferta Konga

Oferta Marki Kong to przede wszystkim różnorodne gumowe zabawki, od piszczących piłek do rzucania po gumowe kości do żucia. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów a ich projekty są tak dopracowane aby nie mogły zaszkodzić żadnemu psu. Obecnie marka KONG wykorzystuje specjalnie zaprojektowaną na własne potrzeby gumę, która jest bezpieczna dla zwierząt, miękka a zarazem wyjątkowo wytrzymała. Materiał ten został również tak dopracowany aby sprawiać psom jak największą satysfakcje z żucia.

Kong w swojej ofercie poza różnorodnymi typami zabawek, posiada również przysmaki, przekąski czy dyspensery jedzenia.

  • Kong Classic – czerwone klasyczne, karmniki
  • Kong Extreme – zabawka edukacyjna do karmienia psa, wykonana z czarnej, extra mocnej gumy
  • Kong Squeezz – linia zabawek z mocną piszczałką
  • Kong AirDog – linia zabawek tenisowych
  • Kong Przysmaki – pasują do zabawek Kong
  • Pluszowe zabawki – Do szarpania, mocne nici i ładny design
  • Kong Dental Jack – zabawka do czyszczenia zębów
  • Kong Stuff – zabawka na smakołyki
  • Kong Squeezz & Safestix – mocne zabawki piszczące
  • Kong Wubba – szarpaki z główką zwierząt

Kong jest marką zabawek dla psów zdobywającą coraz większą popularność w Polsce. Ich zabawki są bezpieczne, mają ciekawe projekty i są niezwykle wytrzymałe. W odróżnieniu od wielu produktów konkurencji, nie zużywają się zaraz po kilku użyciach, co firma przypisuje specjalnie opatentowanej formule gumy, którą wykorzystują we wszystkich swoich zabawkach. Firma przykłada też wyjątkowo dużą uwagę do jakości swoich produktów, także wybierając markę Kong mamy pewność zakupu towaru który spełni nawet najbardziej wybrednych czworonogów.

Schowaj pełen opis

1-30 of 39