ORIJEN

Orijen odżywia tak jak natura zamierzała od początku

Kanadyjska marka Orijen to ekologiczny producent karm dla psów i kotów. Firma jest rozpoznawalna na całym świecie.
Od ponad 25 lat tworzy karmy biologicznie odpowiednie dla zwierząt domowych. Ich filozofia jest prosta i zawiera kluczowe hasła.

Zobacz pełen opis

Orijen odżywia tak jak natura zamierzała od początku

Kanadyjska marka Orijen to ekologiczny producent karm dla psów i kotów. Firma jest rozpoznawalna na całym świecie.
Od ponad 25 lat tworzy karmy biologicznie odpowiednie dla zwierząt domowych. Ich filozofia jest prosta i zawiera kluczowe hasła.

Przede wszystkim jakość, świeżość i różnorodność mięsa. Te filary sprawiają, że firma od początku prężnie się rozwija, zdobywając wszystkie możliwe nagrody za jakość swoich diet.

Filozofia Orijen

Na podstawie obserwacji najbliższych przodków i krewnych psa i kota: szarego wilka i dzikiego kota Orijen stworzył karmę, która uwzględnia zapotrzebowanie energetyczne zwierząt domowych. W karmie wyeliminowano zboża, zastępując je ziołami, bogatymi w witaminy owocami i warzywami oraz nasionami strączkowymi. Dodatkowo w karmie Orijen około 80% składników jest mięsnych. W całości karmy Orijen tworzą wyjątkową klasę jedzenia, która odpowiada na naturalne i anatomiczne potrzeby żywnościowe psów i kotów.

Filary marki Orijen

  • Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego.
  • Naturalna mieszanka mięsa.
  • Różnorodność mięs.
  • Koncepcja Whole Prey.
  • Zmniejszona ilość węglowodanów.

Oferta dla psów

  • Karmy Orijen – dzięki świeżym, regionalnym składnikom mięsnym odżywisz swojego psa zgodnie z jego ewolucyjną naturą. W karmach Orijen dla psów nie ma żadnych wysoko glikemicznych węglowodanów, roślinnych koncentratów białkowych oraz długiej listy sztucznych dodatków obecnych w składzie tradycyjnych karm. Dla precyzyjnego dopasowania oferty pod konkretne wymagania psów podzielono ją według wieku, wielkości psa oraz smaku karmy, wyróżniamy karmy: Puppy, Six Fish, Original, Puppy Large, Senior, Tundra i Regional Red oraz ze względu na zapotrzebowanie energetyczne: Fit and Trim.
  • Karmy liofilizowane – zawierają mięso i ryby w autentycznych proporcjach WholePrey, włącznie z odżywczą wątrobą, sercem, szpikiem kostnym i chrząstkami, które dostarczają składników odżywczych w naturalnej postaci. Postać karm liofilizowanych jest przeznaczona dla osób podróżujących z psami. Sposób konserwacji karm pozwala na zachowanie ich świeżości bez względu na warunki pogodowe. Występują w postaci medalionów, które po zalaniu ciepłą wodą tworzą aromatyczny, pełnowartościowy posiłek dla Twojego pupila. Karma ta podobnie jak cała oferta Orijen dostępna jest w różnych wariantach smakowych: Adult, Regional Red, Tundra

Przysmaki dla psów

Dodatkowo Orijen wprowadził jako pierwszy przysmaki liofilizowane, co sprawia że wszystkie dodane do nich składniki zachowują 100% swoich wartości odżywczych, a przy tym są doskonale zakonserwowane. Przysmaki są podawane w tak samo ekologicznych torbach jak karmy dla psów, oraz występują w tych samych pysznych wariantach smakowych: Original, Six Fish, Regional Red, Tundra, Angus Beef, Romney Lamb, Free-Run Duck, Wild Boar, Plains Bison.

Karmy dla kotów

Stworzone dla wymagających miłośników zwierząt – wielokrotnie nagradzane jedzenie Orijen charakteryzuje się niezrównaną zawartością mięsa, które odzwierciedla naturalną dietę Twojego kota. Bez wysoko glikemicznych węglowodanów, białka roślinnego i długiej listy sztucznych dodatków. Karmy dla kotów Orijen są przeznaczone dla zwierząt na każdym etapie życia, wyróżnione są smaki: drobiowe, rybne oraz czerwone mięso. Cat and Kitten, Six Fish, Regional Red, Tundra, Fit&Trim.

Przysmaki dla kota

Przysmaki Orijen zrobione są w 100% z drobiu lub ryb. Dzięki delikatnej liofilizacji, zachowana jest ich wartość odżywcza. Występują w następujących smakach: Six Fish, Regional Red, Tundra Fit & Trim, Original, Six Fish, Regional Red, Tundra, Romney Lamb i Wild Boar.

Jedzenie dla psa i kota jest bardzo ważną kwestią w zachowaniu odpowiedniej kondycji pupila. Orijen od lat cieszy się niezmienną, doskonałą reputacją która zawdzięcza najwyższej jakości poszczególnych składników, które pochodzą tylko z rodzimych, sprawdzonych ekologicznych farm. Wobec tego spełniają najwyższe standardy jakościowe. Podając produkty Orijena otrzymujesz gwarancję najwyższej klasy produktów, co przełoży się na wyniki zdrowotne Twojego pupila.

Schowaj pełen opis

28 produkt(ów)