Outward Hound

Outward Hound – najlepsze rozwiązania są najprostsze

Outward Hound produkuje wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak zabawki, miski, gry, kamizelki, zabawki do żucia oraz obroże. Wszystko dla psów i kotów. Ich produkty od kilku wspierają terapie behawioralne, ułatwiając życie z pupilem.

Zobacz pełen opis

Outward Hound – najlepsze rozwiązania są najprostsze

Outward Hound produkuje wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak zabawki, miski, gry, kamizelki, zabawki do żucia oraz obroże. Wszystko dla psów i kotów. Ich produkty od kilku wspierają terapie behawioralne, ułatwiając życie z pupilem. Firma tworzy innowacyjne akcesoria, które rozwiązują problemy – czy twój pies je zbyt szybko, kot drapie coś, czego nie powinien, a może chcesz zabrać psa do wody – Outward ma coś, co sprawi, że ty i twoje zwierzę poczujecie się usatysfakcjonowani…

Filozofia firmy

Firma z niezwykle pozytywną energią – tworzona przez zespół wyjątkowo kreatywnych ludzi ceniących sobie dynamikę pracę, co zresztą jest widoczne w ich produktach. Pomimo ciągłego rozrastania się, starają się zachować świetną atmosferę pracy i utrzymać kreatywnego ducha we wszystkich tworzonych projektach. Stwierdzili, że kiedy cały zespół będzie dobrze się bawić przy tworzeniu produktów, to zwierzęta poczują całą pozytywna energię włożoną w ich pracę. Ten sposób myślenia widać również w głównym haśle firmy, popędzającym ich do przodu Rise me Woof co w wolnym tłumaczeniu znaczy podnieście krzyk – szczek – Ich filarami są trzy proste ale niezwykle ambitne cele :

  • Budowanie wspaniałej firmy
  • Tworzenie świetnych produktów
  • Prowadzenie na rynku światowych produktów dla kotów i psów

Produkty Outward Hound

Outward Hound poza produktami sygnowanymi nazwą samej firmy ma pod swoim szyldem jeszcze kilka marek produktów specjalizujących się w innym sektorze branży:

  • Bionic – tworzy niezwykle wytrzymałe i twarde zabawki oraz gryzaki dla psów
  • Petstage – zajmuje się tworzeniem produktów rozwiązujących problemy z żuciem, drapaniem oraz dostarcza zabawy kotom i psom
  • Nina Ottssson – projektuje interaktywne, niezależne puzzle i gry dla psów
  • Dublin Dog – produkuje wodoodporne, pozbawione zapachu smycze dla psów

Produkty dla psów:

Marka Outward Hound tworzy najwyższej klasy zabawki, akcesoria, miski czy karmidła dla psów. Ich oferta jest podzielona na trzy kategorie produktów:

  • Miski – wytrzymałe i często ciekawie zaprojektowane miski dla psów. W ofercie można znaleźć również podajniki czasowe czy specjalne karmidła które automatycznie podają jedzenie bądź utrudniają w jakiś sposób do niego dostęp – spowalnia to i zamienia w zabawę każdy posiłek naszego psa.
  • Zabawki – specjalnie dostosowane dla różnych ras psów zabawki. Oferta obejmuje wiele naprawdę kreatywnych projektów przygotowanych pod zabawy z psami.
  • Inne akcesoria – szeroka kategoria produktów obejmująca transportery, specjalistyczny sprzęt wspinaczkowy dla psów, siedzenia do samochodów, poidełka czy nawet specjalne ubrania na trudne warunki w czasie podróży.

Wszystkie produkty Outward Hound są tworzone z prawdziwą pasją do zwierząt. Marka ta tworzy produkty o unikalnym wyglądzie, wysokiej jakości a zarazem świetnie pasujących do wnętrza domu. Nie są to akcesoria które musi chować za każdym razem kiedy ktoś przyjdzie nas odwiedzić. Szeroki asortyment produktów marki daje nam nam spore możliwości znalezienia czegoś co zadowoli naszego pupila.

Schowaj pełen opis

15 produkt(ów)