PETSTAGES

Petstategs – zabawki skrojone na miarę potrzeb pupila

Petstages jest młodą, amerykańską firmą z pomysłem. Należy do grupy Outward Hound, zrzeszającej producentów pozytywnych akcesoriów dla zwierząt. Petstages oferuje asortyment stworzony w celu rozwiązywania problemów z pupilem.

Zobacz pełen opis

Petstategs – zabawki skrojone na miarę potrzeb pupila

Petstages jest młodą, amerykańską firmą z pomysłem. Należy do grupy Outward Hound, zrzeszającej producentów pozytywnych akcesoriów dla zwierząt. Petstages oferuje asortyment stworzony w celu rozwiązywania problemów z pupilem. Takich jak gryzienie mebli, butów, drapaniem mebli, moczenie itp. Firmę tworzy dynamiczny i młody zespół ceniący sobie przede wszystkim kreatywność i dobrą atmosferę pracy.

Filozofia Petstages
Ich idea można zawrzeć w jednym zdaniu – Jeśli pracownicy są zadowoleni mają luźną atmopsferę ich kreatywność jest większa, a produkty Petstges zarażają wówczas pozytywną energią.

Poza marką Petstages grupa jest właścicielem czterech innych znanych marek produktów dla zwierząt:

  • Outward Hound – tworzy najwyższej klasy zabawki, akcesoria oraz karmidła dla psów spowalniające i uatrakcyjniające podawanie jedzenia
  • Dublin Dog – produkuje wodoodporne, pozbawione zapachu smycze dla psów
  • Bionic – tworzy niezwykle wytrzymałe i twarde zabawki i gryzaki dla psów
  • Nina Ottssson – projektuje interaktywne, niezależne puzzle i gry dla psów

Produkty dla psów i kotów

Marka Petstages zajmuje się tworzeniem produktów określanych przez nich jako „rozwiązania problemów żucia, drapania i zabawy”. Czyli są to różnorodne akcesoria dla kotów i psów umożliwiające zabawy z nimi oraz łagodzące ich naturalne instynkty – potrzebę drapania i ścierania pazurów u kotów oraz potrzebę żucia u psów. Zostały one wykonane z wytrzymałych materiałów oraz zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa zanim zostały wypuszczone na rynek. Dodatkowo wszystkie produkty mają na tyle ciekawe i kreatywne projekty, że są miłym dla oka dodatkiem do wnętrz. Cała ich oferta jest podzielona na cztery, bardzo jasne grupy:

  • Zabawki dla psów
  • Zabawki dla kotów
  • Gryzaki dla psów
  • Drapaki dla kotów

Petstages to marka produktów tworzona przez ludzi z pasją i pełnych kreatywnych pomysłów. Ich twórcom chodzi o tworzenie innowacyjnych produktów, które nie tylko rozwiązują problemy – z drapaniem mebli, gryzieniem butów przez psy – ale również wkładają dużo serca w to aby ich projekty były miłe dla oka a czasem i zęba naszych czworonogów. Co więcej, dostępny asortyment produktów marki Petstages pozwala na znalezienie odpowiedniej zabawki czy „rozwiązania problemu” nawet dla najbardziej problematycznych zwierzaków.

Schowaj pełen opis

1-30 of 36