SAVIC

Savic – najwyższa jakość wykonania znana belgom

Savic jest jednym z doskonalszych producentów akcesoriów z tworzyw sztucznych, stworzonych z myślą o wygodzie i komforcie zwierząt i ich właścicieli. Swoją wysoką jakość zawdzięcza ponad 40-letniemu doświadczeniu w branży zoologicznej.

Zobacz pełen opis

Savic – najwyższa jakość wykonania znana belgom

Savic jest jednym z doskonalszych producentów akcesoriów z tworzyw sztucznych, stworzonych z myślą o wygodzie i komforcie zwierząt i ich właścicieli. Swoją wysoką jakość zawdzięcza ponad 40-letniemu doświadczeniu w branży zoologicznej. Przez cały ten czas stawia za cel innowacyjność oraz wdrażanie sugestii klientów. Swoją działalnością starają się promować inne produkty belgijskie oraz wspierają rynek tego kraju. Dlatego poza dwoma nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi, wszystkie ich punkty dystrybucyjne, biura, magazyny oraz odziały obsługi klienta są zlokalizowane w Belgijskim regionie Kortrijk. Ta strategia okazała się niezwykle skuteczna i w ostatnich latach firma cały czas dynamicznie się rozwija. Ich sieć dystrybucji sięga do ponad 85 krajów a 130 pracowników.

Produkty dla kotów i psów

Marka oferuje produkty dla kotów, psów, małych zwierząt, ptaków, ryb, gadów oraz drobiu. Licząc się z ciągłymi zmianami trendów na światowym rynku produktów dla zwierząt, Savic utrzymuje szeroki asortyment różnorodnych produktów i cały czas szuka nowych, innowacyjnych pozycji. Przekłada się to również na szczególnie szeroki zakres stylów oferowanych kuwet, klatek i innych akcesoriów, umożliwiając ich dopasowanie do każdego wnętrza. Wszystkie ich projekty są przemyślane aż do najdrobniejszego elementu, tak aby zadowolić zwierzęta oraz ich właścicieli.

  • Kuwety i akcesoria do kuwet
  • Transportery
  • Klatki dla kotów i psów
  • Miski
  • Podkłady i pieluchy

Marka Savic może pochwalić się 40-letnim doświadczeniem, te doświadczenie jest widoczne w każdym ich produkcie.

Oferowany asortyment Savica wyróżnia nowoczesne wykonanie oraz różnorodność stylów, co pozwala na idealne dopasowanie projektów do stylu panującego w konkretnym mieszkaniu. Kupując ich produkty, mamy pewność, że kupujemy produkty o wysokiej jakości, sprawdzone oraz zaprojektowane z wykorzystaniem lat doświadczeń.

Schowaj pełen opis

1-30 of 39