STEFANPLAST

Stefanplast – produkty z wysokiej jakości tworzyw sztucznych dla psów i kotów.

Stefanplast firma założona w 1964 roku jest jednym z czołowych producentów akcesoriów wytwarzanych z tworzyw sztucznych.
Historia firmy zaczyna się od pomysłu, który okazał się genialny w swej prostocie wykonania.

Zobacz pełen opis

Stefanplast – produkty z wysokiej jakości tworzyw sztucznych dla psów i kotów.

Stefanplast firma założona w 1964 roku jest jednym z czołowych producentów akcesoriów wytwarzanych z tworzyw sztucznych.
Historia firmy zaczyna się od pomysłu, który okazał się genialny w swej prostocie wykonania. W 1964 roku Antonio Stefani, założyciel firmy, rozpoczął produkcję plastikowych skrzynek na butelki. Dziś wyroby firmy używane są w domu i kuchni, w ogrodzie a ostatnio również trafiają do zwierząt
Stefanplast ma za sobą pięćdziesiąt lat istnienia. W tym czasie zdobył sporą wiedzę i doświadczenie w technologii obróbki tworzyw sztucznych, z których powstają wszystkie jego wyroby. Stefanplast dostrzega nieskończone możliwości zastosowań plastiku do produkcji przedmiotów codziennego użytku. Współcześnie wytwarzane produkty firmy mają oryginalny design, nowoczesną kolorystykę i ciekawe wzornictwo. Stanowią prawdziwą ozdobę każdego wnętrza.

Produkty dla psów i kotów

  • Chic Collection by Stefanplast to nowa linia transporterów, misek i poideł oraz toalet dla kotów. Splot matelassé, harmonijny design i modne kolory sprawiają, że ta kolekcja jest jedyna w swoim rodzaju.
  • Gulliver – linia transporterów dla zwierząt. Produkty z serii dostępne w 10 różnych formatach: od małego psa po dużego.
  • Sleeper to linia ergonomiczna legowisk dla psów i kotów. specjalnie zaprojektowana, aby dostosować się do wielkości zwierzaka. Dostępny w 6 rozmiarach i 3 wariantach kolorystycznych.
  • Break Reserve – to seria poidełek, które dostarczają wodę dla zwierzaka w odstępach czasowych i misek, których otwieranie się można zaprogramować na konkretną godzinę.
  • Kuwety – najprostsze i najbardziej funkcjonalne modele. Zamknięte toalety różnej wielkości także dla kociąt. Stefanplast oferuje też kuwety treningowe dla szczeniąt, kociąt i kuwety otwarte.
  • Casa felice – seria bud dla psów, wykonanych z tworzyw sztucznych. Dzięki materiałom izolacyjnym chronią przed zimnem i upałem oraz nadmiernym promieniowaniem UV

Produkty włoskiego producenta Stefanplast cechuje oryginalne wzornictwo, nowoczesna kolorystyka i doskonale wykończenie. Wykonane z bardzo dobrej jakości, tworzyw sztucznych nowej generacji, które nie szkodzą ludziom ani zwierzętom.

Schowaj pełen opis

15 produkt(ów)