TASTE OF THE WILD

Taste of The Wild to amerykański producent karm, które zostały stworzone w porozumieniu z naturą

Firma spełniająca najwyższe standardy proponuje psom i kotom powrót do korzeni, dlatego ofertę karm oparto na dzikich smakach natury, podanych w postaci pysznych łatwostrawnych chrupek dla psa i kota.

Zobacz pełen opis

Taste of The Wild to amerykański producent karm, które zostały stworzone w porozumieniu z naturą

Firma spełniająca najwyższe standardy proponuje psom i kotom powrót do korzeni, dlatego ofertę karm oparto na dzikich smakach natury, podanych w postaci pysznych łatwostrawnych chrupek dla psa i kota.

Filozofia firmy

Pies i kot mają aż 99% wspólnych genów ze swoimi dzikimi kuzynami – dzikim kotem i wilkiem, dlatego naukowcy firmy Taste of the Wild stworzyli karmę, która zapewni Twojemu pupilowi dietę określoną przez jego geny. Dlatego karmy Taste of The Wild tworzą dietę naturalną i zbilansowaną, taką którą instynktownie wybrałby Twój pupil na wolności.

Oferta dla psa

Na doskonałą jakość karmy wpływają oryginalne pieczone kawałki mięsa, które zostały uzupełnione o wartościowe witaminy. Bezziarniste przepisy zapewniają najlepsze wrażenia smakowe. Wszystko stworzone z myślą o zachowaniu perfekcyjnej kondycji Twojego pupila na dłużej.
Karmy Taste of The Wild występują w wielu wariantach smakowych.

  • High Prairie Cainine – bezzbożowa karma z pieczonym bizonem i dziczyzną, przeznaczona dla dorosłych psów. Występuje również w wersji Puppy Priaire – dla szczeniąt.
  • Pacific Stream – bezzbożowa karma z wędzonym, pacyficznym łososiem – najlepszy wybór dla psów z alergią pokarmową. Karma poprawia kondycję sierści, również występuje w wersji dla szczeniąt – puppy Pacific Stream.
  • Wetlands – karma dla psów na każdym etapie życia o smaku dzikiej kaczki.
  • Sierra Mountain Canine – formula pokarm z pieczoną jagnięciną dla psów w każdym wieku. Bezzbożowa karma z dodatkiem zielonego groszku i słodkich ziemniaków – stanowi wyjątkowo efektywne źródło energii dla psów w każdym wieku.
  • Taste of the Wild Southwest Canyon – formuła karmy oparta na mieszance mięsa wołowego, jagnięciny i dzika. Smaki uwielbiane przez wszystkie psy, dostosowana do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia: od junior po seniora.
  • Appalachian Valey – to karma o smaku dziczyzny i jagnięciny, przeznaczona dla małych ras, dlatego jej granulki są naprawdę małe i pyszne, co pozwala na dopasowanie oferty do najwybredniejszych ras psów.
  • Taste of the Wild Pine Forest – to karma dla wszystkich psów o smaku dzikiego lasu: dziczyzny, jagnięciny i owoców leśnych.

Oferta dla kota

Kot jest mięsożercą dlatego w jego diecie nie może zabraknąć składników mięsnych, bogatych w taurynę i aminokwasy egzogenne. Również znane z wyszukanego gustu kulinarnego zwierzęta wymagają smacznej diety. Karmy Taste of The Wild sprostają wymaganiom każdego mruczka – zawierają świeże gatunki, różnorodnego mięsa uzupełnione o składniki wzmacniające funkcjonowanie układu moczowego.

Dla lepszego dopasowania produktu karmę Taste of The Wild podzielono na dwa wyszukane smaki.

  • Taste of the Wild Rocky Mountain Feline – bezzbożowa karma dla kotów, przeznaczona dla mruczących przyjaciół na każdym etapie życia, w składzie zdrowa pieczona dziczyzna z dodatkiem wędzonego łososia.
  • Canyon River Feline – bezzbożowa karma z delikatnym pstrągiem i wędzonym łososiem. W skład tych starannie wybranych składników wchodzą lekkostrawne białka i tłuszcze, które będą optymalnym źródłem energii dla kota na każdym etapie życia.

Zaletą karm Taste of The Wild jest bogactwo świeżego mięsa, naturalne witaminy podane w postaci pysznych owoców zbieranych w czystym środowisku. To co wyróżnia karmę Taste of The Wild jest jej niska zawartość tłuszczu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej zawartości białka. Taka niecodzienna kompozycja sprawi, że Twoje zwierzę naturalnie oszaleje na punkcie tych karm.

Schowaj pełen opis

17 produkt(ów)