TRIXIE

Trixie od ponad 40 lat tworzy zabawki i akcesoria dla psów i kotów

Firma Trixie dostarcza swoje produkty do ponad 80 państw na całym świecie – każdy właściciel czworonoga zna produkty tej marki.
Sekretem ich ogromnego sukcesu jest dbałość o detale każdego produktu i zadowolenie każdego z klientów.

Zobacz pełen opis

Trixie od ponad 40 lat tworzy zabawki i akcesoria dla psów i kotów

Firma Trixie dostarcza swoje produkty do ponad 80 państw na całym świecie – każdy właściciel czworonoga zna produkty tej marki.
Sekretem ich ogromnego sukcesu jest dbałość o detale każdego produktu i zadowolenie każdego z klientów.

Wszystko co wychodzi z fabryki Trixie zostało przetestowane przez ich czworonożnych partnerów. To gwarantuje najwyższą jakość oraz użyteczność produktów. Ponadto Trixie od lat opiera swoją politykę na trzech filarach.

Filary Trixie

 • Autentyczność Trixie nie tylko mówi, że kocha zwierzęta ale także to udowadnia. Dlatego wszystkie produkty Trixie są testowane przez ich ukochanych czworonogów, co więcej większość z nich występuje na opakowaniach produktów Trixie dumnie promując markę. Większość tych psich i kocich modeli w rzeczywistości należy do pracowników, przyjaciół i klientów Trixie. To one testują i prezentują doskonałe walory zabawek Trixie i to właśnie dzięki ich żywej obecności Trixie stale może doskonalić swoje produkty.
 • Rozwój Trixie nigdy nie stoi w miejscu dlatego dąży do stałej poprawy i optymalizacji. Jest czujne, zawsze gotowe do podejmowania nowych wyzwań, stąd sezonowe produkty, które wyróżniają markę na tle innych! Trixie współpracuje z największymi wytwórniami filmowymi. Dlatego często w ich ofercie można spotkać postacie z bajek – w tym sezonie na tapecie jest baranek Shaun.
 • Cena do jakości Trixie dąży do optymalnego wyznaczenia ceny. Dlatego wszystkie produkty są stale i intensywnie rewidowane pod względem jakości.

Produkty Trixie

 • Zabawki dla psów i kotów różnego rodzaju i materiału: piszczące gryzaki, pluszaki, sznurki, zabawki z kocimiętką a także zabawki dla bardziej wymagających czyli karmniki i zabawki edukacyjne. Większość edukacyjnych projektów trixie powstaje przy współpracy znanych i cenionych w świecie psich psychologów, np: zabawka motywacyjna to produkt zaprojektowany przez Ekard Lind: https://apetete.pl/trixie-fun-mot-zabawka-motywacyjna.html
 • Akcesoria spacerowe – smycze, szelki, obroże, adresatki, odblaski, kamizelki, indentyfikatory, ozdoby do obroży, dzwoneczki, itp.
 • Akcesoria sportowe – klikiery, smycze do biegania, pasy do biegania, gwizdki, saszetki, itp.
 • Akcesoria dla kotów – legowiska, drapaki, maty przed kuwetę, kuwety, itp.
 • Produkty podróżnicze dla pupili – szelki, maty samochodowe, apteczki
 • Akcesoria do karmienia – miski, karmidła, poidła, ceramiczne projekty pochodzą od księżniczki Mai von HohenzollernHohenzolen i wyróżnia je niecodzienny design.
 • Artykuły pielęgnacyjne – szampony, odżywki, szczotki, grzebienie, nożyczki, worki do kuwet, worki na odchody, pieluchy, maty do nauki czystości, a także suplementy diety najwyższej jakości. Bogaty asortyment z rozróżnieniem na wielkość, rodzaj włosa oraz gatunek.
 • Przysmaki naturalne, zbożowe i bezzbożowe dla kotów i psów. Szeroka oferta od kostek treningowych po przysmaki zdrowotne, kości, gryzaki.

Trixie patrzy na zwierzęta holistycznie i doskonale wpisuje się w ich potrzeby. Tak naprawdę wszystko co potrzebne do pełnej opieki nad psem i kotem odnajdzie się w asortymencie tej firmy!

Schowaj pełen opis

1-30 of 530