Amiwet Spray odstraszający pchły i kleszcze 200ml

Kod produktu: PAMI002
Producent: EUROWET
Amiwet Spray odstraszający pchły i kleszcze 200ml Bestseller
20,90 zł
 • - +
 • Informacje

  Amiwet Spray odstraszający pchły i kleszcze

  Amiwet spray odstraszający pchły i kleszcze dla psów.

  Charakterystyka produktu:
  Amiwet spray odstraszający pchły i kleszcze skutecznie pomaga odstraszać pchły i kleszcze dzięki zawartości olejku Neem. Naturalne składniki są bezpieczne w stosowaniu. Olejek Neem nie podrażnia skóry. Jest znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych i świądowych. Dzięki temu, bez obaw można go stosować u psów mających problemy skórne, czy alergie. Stosując preparaty odstraszające wraz z innymi środkami przeciwko kleszczom dbasz o zdrowie swojego pupila.Środki ostrożności: należy unikać kontaktu preparatu z oczami. Podczas jego stosowania używać ochronnych rękawiczek. Nie stosować u psów i kotów poniżej 3 miesiąca życia oraz u suk i kotek ciężarnych lub karmiących.

  Stosowanie:
  Wyczesać sierść w kierunku przeciwnym do ułożenia włosa. Spryskiwać ją równomiernie z odległości 20 – 30 cm z jednoczesnym jej rozchylaniem, a następnie wmasować preparat w skórę i sierść. Stosować 1 raz w tygodniu lub w zależności od potrzeb. W celu zmniejszenia ryzyka obecności pcheł i kleszczy konieczna jest okresowa i regularna wymiana legowiska.Opakowanie: 150 ml.

  Składniki:
  Aqua, PEG-4 Rapeseedamide, Melia Azadirahta Seed oil, Benzalkonium Chloride, Parfum, Citric acid, Isopropyl alcohol

  Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji.

  Informacje dodatkowe

  Producent EUROWET
  Waga [kg] 0.2000
  Kod towaru PAMI002
  Kod kreskowy 5907785441880
  Opinie
  1 0 5 5

  Oceny Klientów (1)

  Ocena na 5
  Super środek
  Twoja Ocena
  Patryk Zielecki (29.06.2016)
  Mogą Cię również zainteresować następujące produkty