Top marki

1-30 of 2166

Tylko znani, wyselekcjonowani i lubiani!

Szukasz odpowiedniego pożywienia dla swojego pupila i nie wiesz jaka karma będzie najlepsza dla Twojego psa czy kota? Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych marek, pionierów w zakresie żywienia psów i kotów w kategorii Top Marki.

 

Popularni producenci karm i akcesoriów dla psów i kotów

Acana i Orijen – Kanadyjski producent ekologicznych karm z bogatą zawartością białka. Biologicznie odpowiednie jedzenie dla psów i kotów, obecnie najlepiej ocenione produkty na rynku zoologicznym, jako pierwsi wprowadzili liofilizowaną żywność dla psów.Applaws – producent z Wielkiej Brytanii suchych i mokrych karm dla psów i kotów, prezentują najwyższą jakość składników, ich karmy zawierają aż do 80% świeżego mięsa.Brit – Czeski producent karm z wysoką zawartością mięsa i dodatkiem oleju z łososia, przedstawiają linię Premium oraz Super Premium (Care) dla alergików. Karmy z linii Care są coraz chętniej polecane przez lekarzy weterynarii.Dolina Noteci – Polska jakość i dobra cena, produkują od lat mokre karmy dla psów i kotów ze świeżych i lokalnych produktów.  Dolina Noteci stawia na długofalowe efekty swojej diety.Taste of the Wild – bezzbożowe mokre i  suche karmy prosto z USA. Pomimo dużej zawartości mięsa, produkty nie są tłuste, co przekłada się na lepsze wyniki zdrowotne psa. Wyróżnia ich niecodzienny dobór składników: dzikie ptactwo, bizon czy nawet dzik. W nazwie firmy zawarta jest idea- prawdziwe smaki z dzikiej natury dla wszystkich ras psów i kotów.Naturea –  Portugalskie karmy dla psów i kotów. Wyróżniają je całe kawałki mięsa oraz formuła bez kukurydzy, pszenicy, sztucznych aromatów, konserwantów i żywności GMOBenek– najpopularniejsza marka produktów dla kotów. W ich ofercie odnajdziemy żwirki dla kota: bentonitowe, drewniane, kukurydziane, silikonowe – Polska jakość i produkcja.

 Poza wyżej wymienionymi producentami w naszej ofercie odnajdziecie również produkty innych, znanych i cenionych marek, takich jak: Cats Best, Josera, Royal Canin, Arion, Eukanuba, Trixie, Maced – polecane na całym świecie i od lat cieszące się niezmiennie dobrą opinią wśród właścicieli psów i kotów.