• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

NATURAL TASTE

Natural Taste – siła tkwi w naturze

Natural Taste to linia karm stworzonych przez cenioną polską firmę Dolina Noteci – producenta wysokiej jakości diet dla zwierząt domowych. Natural Taste wyróżniają się naturalnymi składnikami, wysoką zawartością mięsa, witamin i minerałów. Zwierzęta uwielbiają tę karmę. Misją firmy jest produkcja karm najwyżej jakości oraz edukacja klientów, że zwierząt nie można żywić z odpadów produkcyjnych przemysłu dla ludzi. Dlatego poza przejrzystymi składami swoich produktów, od 2016 r. firma otworzyła też swoje drzwi dla klientów, którzy mogą osobiście wejść z przyjrzeć się całemu procesowi produkcji na własne oczy.

Produkty dla psów i kotów

Marka Natural Taste to przede wszystkich karmy dla kotów, choć od pewnego czasu produkowana jest również linia dla psów. Karmy te cechują się wysoką strawnością składników pokarmowych, przewagą mieś w składzie oraz specjalnie podwyższoną zawartość tauryny, zgodnie z najnowszymi wynikami badań o wymaganiach żywieniowych kotów

 • Natural Taste – podstawowa linia produktów, bez dodatkowych oznaczeń, jest uniwersalnymi propozycjami marki. Szeroki wybór smaków nie pozwala znudzić się naszym podopiecznym.
 • Natural Taste Junior – linia karm dostosowanych do wzmożonego zapotrzebowania rosnącego kota. Jest zalecenia do żywienia kociąt, zapewniając im zrównoważony wzrost i rozwój, bez żadnych niedoborów składników odżywczych.
 • Natural Taste Senior – linia dostosowana do kotów seniorów, z uwzględnieniem zmniejszonego zapotrzebowanie na białko, przy jeszcze lepszej jego strawności. Docelową grupą kotów osobniki powyżej 7 roku życia, wszelkich ras.
 • Natural Taste Sterilised – linia karm pełnoporcjowych, dostosowana do sterylizowanych kotów dorosłych wszystkich ras. Zawiera dodatki wyrównujące zaburzenia hormonalne związane ze sterylizacją, pomagając utrzymać prawidłowe działanie organizmu kota po zabiegu.
 • Natural Taste Weight Reduction – linia karm pełnoporcjowych, skonstruowana tak aby ułatwić redukcję masy ciała, u kotów które mają takie zalecenie od weterynarzy.
 • Natural Taste Allergy – linia karm monoproteinowych przemyślana dla kotów z objawami alergii lub nietolerancji pokarmowej.
 • Suche karmy pełnoporcjowe dla dorosłych psów wszystkich ras – Suche karmy o zawartości mięsa i produktów zwierzęcych powyżej 70%, przeznaczona do żywienia psów.
 • Natural Taste przysmaki – gryzaki i przekąski zaprojektowane dla ułatwienia treningu zwierząt. Są wysokobiałkowe i niskotłuszczowe.

Tak samo jak inne produkty Doliny Noteci, wszystkie karmy Natural Taste są stworzone jedynie z produktów sprawdzonych dostawców rygorystycznie testowanych pod kątem świeżości i jakości składników, poprzez regularnie przeprowadzane audyty. Ich kryteria są tak skonstruowane, żeby końcowe produkty nie odbiegały od norm akceptowanych w jedzeniu dla ludzi. Dolina Noteci dzięki temu nie tylko zapewnia sobie najlepszej jakości składniki czy upewnia się, że pozbawione są GMO, ale również wspiera lokalne przedsiębiorstwa. Karmy Marki Natural Taste można zobaczyć w czołówce karm dostępnych na naszym rynku.

14 produkt(ów)

Produkty z serii Natural Taste to wyroby sygnowane marką Dolina Noteci. Są one dostępne w naszym sklepie internetowym w opakowaniach o różnej pojemności. Atrakcyjna cenowo karma Natural Taste z naszej oferty, może być podawana pupilom w każdym wieku. To produkt przeznaczony dla domowych mruczków. Karma Natural Taste zawiera kompleks witamin i związków mineralnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu kota.

Karma Natural Taste w różnych smakach

Ceniona na rynku Dolina Noteci Natural Taste to wyrób, który powinien zainteresować, zarówno zawodowych hodowców rasowych kotów, jak i osoby posiadające pod swoim dachem popularnego dachowca. Ta mokra karma dla kota pokryje jego dobowe zapotrzebowanie na białko, węglowodany i tłuszcze. Rekomendowana przez nas mokra karma dla kota jest bardzo przyjemna w smaku i zapachu. Karma Dolina Noteci Natural Taste nie zawiera zbyt dużo „złego” cholesterolu, co mogłoby powodować jego odkładanie się w naczyniach krwionośnych domowego mruczka.

Zalety jakie posiada karma Natural Taste

Pożywna karma Dolina Noteci Natural Taste z naszego sklepu internetowego, może być podawana kotom na każdym etapie ich życia. To posiłek zbilansowany, zawierający cenne składniki odżywcze, między innymi taurynę potrzebną do sprawnego funkcjonowania układu krwionośnego domowego mruczka. Rekomendowane przez nas karmy Natural Taste są tworzone wyłącznie z ekologicznych składników, poddanych regularnym kontrolom, przeprowadzanym w niezależnych ośrodkach badawczych. Potwierdza to ich wysoką jakość.

NATURAL TASTE - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować karmę Natural Taste w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Karmy Natural Taste z naszej oferty w 100% pokrywają dobowe zapotrzebowanie zwierząt na makro i mikroelementy. Dzięki temu kot otrzymuje pożywny i zdrowy posiłek.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu karmy Natural Taste?

Przed wyborem konkretnej karmy Natural Taste należy ocenić potrzeby żywieniowe swojego pupila. Ponadto warto dobrać te produkty do konkretnej rasy.