• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

RECORD

Record Italy - produkty do higieny pupila

Włoska firma Record Italy zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów dla zwierząt na cały świat. W ofercie znajdują się zarówno akcesoria do pielęgnacji, higieny jak i artykuły pierwszej potrzeby jak np: pieluchy dla psów. To również producentem wyjątkowo dużego spektrum produktów i akcesoriów dla zwierząt. Należy ona do grupy Rinaldo Franco SpA. i jest ich główną oraz pierwsza marka jaką stworzyli. Założyciel grupy, Rinaldo Franco rozpoczął działalność firmy w roku 1956 w Paolo da Cannobio w Mediolanie – była to pierwotnie mała firma ledwie zatrudniająca jednego sekretarza oraz magazyniera a Rinaldo Franco był jednocześnie właścicielem jak i jedynym sprzedawcą. Przedsiębiorstwo szybko zaczęło się rozrastać i już dziesięć lat później musieli przenieść siedzibę do Washington by zmieścić magazyny oraz biura. Obecnie firmą zarządza już trzecie pokolenie rodziny Franco – Linda Franco i Davide Franco, którzy z entuzjazmem i energią kontynuują rodzinną firmę, cały czas starają się wprowadzać nowości i utrzymać ją w kierunku dalszego rozwoju. Jest to firma przepełniona siłą i atmosferą rodzinnego ducha z wciąż niesłabnąca wysoką pozycją na rynku. Sukces odniesiony przez jej założyciela, Rinaldo Franco, wziął się głównie z jego ciągłego inwestowania w najnowsze trendy i produkty, dlatego do dziś badania i rozwój jakości są strategicznym elementem tożsamości firmy.Rinaldo Franco Sp A jest także właścicielem trzech innych marek: • BEST BONE sprzedająca specjalną linie produktów oraz przekąsek dla psów i kotów • CAT & RINA dedykowana produktom dla kotów • ACQUAFRIEND oferująca produkty akwarystyczne

Produkty dla psów i kotów marki Record

Katalog produktów marki RECORD przedstawia szerokie spektrum akcesoriów, kosmetyków oraz innych różnorodnych produktów dla psów i kotów. Są to towary stworzone w ich własnych laboratoriach w których starają się utrzymać trzy cechy produktów: kreatywność w wyglądzie, zastosowanie nowoczesnych technologii technologii oraz włoski projekt. Ich produkty powstają poprzez uważne śledzenie trendów na rynku międzynarodowym, sprawdzaniu nowinek technologicznych oraz nowych urządzeń. Na podstawie tej wiedzy przesiewane są nowe pomysły na produkty które potem są tworzone w laboratoriach Rinaldo Franco SpA.Marka Record to produkty projektowane, wytwarzane i badane we Włoszech. Ich oferta jest stale poszerzana i unowocześniana zgodnie z najnowszymi trendami w branży. Firma często podkreśla swoją misje zawartą w ich motto: "Jakość dla małych zwierząt". Nawet w logo firmy są umieszczone elementy graficzne i wizualne nawiązujące do włoskiej flagi, co ma podkreślać ich korzenie oraz świadczyć o niezawodności i bezpieczeństwie. Profesjonalizm zespołu Rinaldo Franco SpA to owoc doświadczenia dojrzewającego przez lata i stale aktualizowanego o nowinki z sektora.

3 produkt(ów)

Record

Włoska firma Record to znany na świecie producent i dystrybutor artykułów dla zwierząt. W swojej ofercie posiada, zarówno akcesoria do higieny i pielęgnacji, jak również artykuły pierwszej potrzeby dla Twojego pupila. Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz bezpieczeństwo dla zwierząt.