• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

GAMMOLEN

Gammolen – dba o piękny wygląd sierści Twojego pupila

Tymofarm producent preparatu Gammolen. produkuje i propaguje suplement diety skomponowany tylko z naturalnych składników, które wpływają pozytywnie na układ immunologiczny oraz wspierają mechanizmy kontroli i samoregulacji organizmu. Gammolen jest w 100% bezpieczny i skuteczny.
Tymofarm jest producentem marki Gammolen, suplementu diety dla kotów i psów. Firmę tę założył w 1993 roku Prof. Witold Brzosko. Był to utalentowany lekarz, który był jednym z pierwszych zwolenników holistycznego spojrzenia na organizm. Nie widział on wielu firm oferujących środki skierowane nie tylko na konkretne objawy, ale wspomagające organizm całościowo, dlatego sam zdecydował się je produkować. Obecnie firmą kieruje jego córka, Magdalena Brzosko.
Firma Tymofarm jest również właścicielem marek Padma Basic, Digestin, Hepaten, Alphol omega plus, Neoglandyna, ProMen oraz Gammolen Active.

Produkt dla psów i kotów

Gammolen to suplement diety dla psów oraz kotów, stworzony by nie tylko łagodzić objawy ale też uderzać w przyczyny chorób skóry u zwierząt. Suplement kierowany jest dla wspierania leczenia chorób skóry u kotów i psów, zwalczaniu wypadania sierści, jak również przy wspieraniu ich naturalnej regeneracji w okresach stresu. Jego unikalna receptura, zawiera dużą dawkę olejów roślinnych, bogatych w kwasy tłuszczowe omega 6 i omega 3 oraz różnorodne dodatki specjalnie wyselekcjonowane dla uzyskania jak najlepszego wchłaniania oraz efektów. Jedna jego kapsułka zawiera 148 mg oleju lnianego i 222 mg oleju z ogórecznika, jak również wspomagające dodatki palmitynianu askorbylu i dl-α-tokoferolu. Ich proporcje są efektem wieloletnich badań nad wchłanialnością oraz skutecznością suplementacji diety w chorobach skóry zwierząt. Sama forma kapsułki ze słodkawa osłonką i przyjemnie pachnącym dla psów i kotów olejem, sprawia, że zwierzęta chętnie przyjmują suplement. Dzięki czemu nie wymaga on dodatkowe ukrywania w jedzeniu co znacznie ułatwia jego podawanie.
Marka Gammolen jest rekomendowana przez wysokiej klasy specjalistów w celu rozwiązywania problemów dermatologicznych u psów i kotów, oraz jako wielokrotnie sprawdzony preparat na wypadającą sierść. Oparta na olejach receptura jest stuprocentowo nieuczulająca oraz nie powoduje żadnych podrażnień. Jego skuteczność i bezpieczeństwo zostało potwierdzone klinicznie przez szereg naukowców i weterynarzy, między innymi w pracy naukowej pod tytułem „Kliniczna ocena skuteczności leczenia przewlekłych, nawracających schorzeń skóry u psów i kotów doustnym preparatem gammolen” wykonaną w Klinice Małych Zwierząt TOZ w Szczecinie.

2 produkt(ów)