• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

FURMINATOR

Furminator – producent szczotek dla psów i kotów, dzięki któremu nie musisz żyć z sierścią swojego zwierzęcia. To specjalistyczne narzędzie do pielęgnacji Twojego pupila. Jego producentem i właścicielem marki jest firma Furminator. Specjalne szczotki dla psa i kota eliminują linienie nawet do 90%,

Zobacz pełen opis

Furminator – producent szczotek dla psów i kotów, dzięki któremu nie musisz żyć z sierścią swojego zwierzęcia. To specjalistyczne narzędzie do pielęgnacji Twojego pupila. Jego producentem i właścicielem marki jest firma Furminator. Specjalne szczotki dla psa i kota eliminują linienie nawet do 90%, powodując mniejsze wypadanie włosów. Dzięki temu znajdujemy mniej sierści na naszych meblach czy ubraniach! W połączeniu z odpowiednimi kosmetykami dla psów i kotów zapewnisz swojemu ulubieńcowi najlepszą pielęgnację.

Produkty marki Furminator oraz artykuły niezbędne do pielęgnacji psa i kota znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy niskie ceny oraz najwyższą jakość. Z chęcią również odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać odpowiedni produkt dla ukochanego psa lub kota.

Historia Furminatora

Szczotka dla psa i kota Furminator została wymyślona i zaprojektowana przez Angie Porter, specjalistkę z dziedziny groomingu. Inspiracją do ich powstania, był tak naprawdę brak narzędzia, które umożliwiłoby wyeliminowanie, lub chociażby zmniejszenie, problemu linienia u psów i kotów. Groomerka, wraz z mężem Davidem, opracowała projekt przyrządu, który spełniał taką funkcję. W efekcie powstało urządzenie do wyczesywania podszerstka o nazwie Furminator. Jak dotąd jest ono pierwszym i jedynym na rynku narzędziem, które pozwala bezpiecznie i skutecznie usuwać podszerstek oraz martwy włos u zwierząt. Szczotki dla psów i kotów Furminator zrewolucjonizowały rynek pielęgnacji zwierząt i stały się nieodzownym przyrządem w każdym salonie fryzjerskim dla zwierząt.

Firma Furminator, dzięki oszałamiającej popularności narzędzia stworzonego przez Angie Porter mogła rozszerzyć ofertę swych produktów również o akcesoria groomerskie, produkty do pielęgnacji sierści, preparaty do kąpieli oraz produkty do higieny dla zwierząt. Ponadto Furminator to producent, który wciąż rozszerza i ulepsza swoją ofertę, aby usuwanie podszerstka było jeszcze mniej kłopotliwe, zarówno dla zwierząt i dla ich właścicieli.

Pielęgnacja psa, kota i konia

Produkty Furminator są podzielone na kategorie zgodne z ich przeznaczeniem: dla psów, kotów, małych zwierząt i koni. Znajdziemy wśród nich:

 • Narzędzia do usuwania podszerstka – 10 rodzajów Furminatorów o różnej szerokości i głębokości ostrza, dostosowane do wielkości zwierzęcia i długości oraz gęstości okrywy włosowej. Wyposażone w spust ułatwiający usuwanie zgromadzonego podszerstka.
 • Akcesoria groomerskie – szczotki, grzebienie i inne akcesoria służące do wyczesywania sierści psów i kotów. Dostosowane budową do różnych rodzajów sierści.
 • Środki do pielęgnacji – szampony, odżywki, preparaty minimalizujące linienie w płynie, żelu, sprayu. Przeznaczone dla różnych zwierząt, ras oraz typów i rodzajów sierści.
 • Akcesoria do pielęgnacji sierści koni.

Oryginalne Furminatory mają miliony wiernych fanów na całym świecie. Cenione są przez amatorów i profesjonalnych użytkowników za niezwykłą skuteczność i prostotę obsługi. Każdy grzebień dla psa Furminator wykonany jest z wysokiej jakości materiałów: stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Stosowane zgodnie z zaleceniami producenta są bezpieczne, proste w obsłudze i praktycznie niezniszczalne.

Wybierając te szczotki zapewniasz swojemu pupilowi najlepszą opiekę, zbliżoną do tej, jaką otrzymałby w profesjonalnym salonie groomerskim.

Najlepsze produkty pielęgnacyjne

Szczotka dla kota i psa Furminator to najlepsze rozwiązanie dla Twojego pupila. Eliminuje problem gubienia sierści, przez co polepsza standard życia - zwierzaka i Twój. W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty tej marki w atrakcyjnych cenach. Polecamy również inne artykuły pielęgnacyjne.

Schowaj pełen opis

6 produkt(ów)