• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

PURINA CAT CHOW

Purina – od wewnątrz napędza kocią naturę

Nestle Purina od ponad 90 lat tworzy karmy klasy super premium przeznaczone dla kotów wszystkich ras na każdym etapie życia. W produktach Nestle Purina Cat Chow widoczna jest idea marki mówiąca o tym, że “ludziom i zwierzętom lepiej żyje się razem”. Jeśli i ty podzielasz ten pogląd z pewnością zachwycą Cię doskonałej jakości produkty dla kota Purina Cat Chow. Szeroka oferta i bogactwo smaków, pozwala na dobranie karmy do specyficznych gustów pupila.

Purina wytwarza naturalne, wysokobiałkowe karmy dla kotów. Dostosowane do wieku oraz ich temperamentu.

Historia Puriny Cat Chow

Zaczęło się w roku 1856. Wszystko bowiem zaczęło się od małej firmy Spiller’s produkującej ciastka dla psów. Dopiero w roku 1926 ruszył ośrodek badawczy „Nestlé PURINA Pet Care Center”, który dał początek wszystkim obecnie tworzonym produktom. Eksperci marki Purina, wiedzą na temat diety i samych kotów i psów, więcej niż ich młodsi konkurenci. Nieraz udowadniali, że dieta w sposób zasadniczy wpływa na zdrowie zwierząt. Firma do dziś prowadzi badania nad coraz zdrowszymi recepturami, tak aby zawsze tworzyć karmy niezwykle odżywcze, o zbilansowanej, ale również smacznej kompozycji. W ich przebieg zaangażowanych jest ponad 400 naukowców – lekarzy weterynarii, specjalistów z dziedziny dietetyki a nawet zwierzęcych behawiorystów.

Produkty dla kotów

Purina starannie selekcjonuje składniki do swoich karm, tak aby dostarczyć zwierzętom

Purina Cat Chow Kitten
Purina Cat Chow Adult: dostępna w trzech wariantach smakowych: łosoś, kaczka, kurczak
Purina Cat Chow Sterilised – dla kotów po zabiegu kastracji.
Purina UTH – dostępna w dwóch wariantach smakowych: łosoś i indyk – wspomaga zdrowie układu moczowego.
Purina Sensitive – dla wrażliwych układów pokarmowych i skóry.
Purina Cat Chow Hairball Control – przeciwdziała tworzeniu się kul włosowych

Purina jest jednym z niewielu producentów którzy mogą pochwalić się doświadczaniem kilku pokoleń ekspertów z dziedziny żywienia zwierząt. Ich produkty są kupowane chętnie na całym świece. Ich produkty oraz technologia obróbki żywności spełnia te same rygorystyczne standardy co żywność dla ludzi a wszystkie receptury są przygotowywane nie tylko aby dostarczyć sto procent wszystkich niezbędnych składników do prawidłowego działania, ale również były po prostu smaczne dla zwierząt. Z tego względu nie dziwi nikogo tak wysoka ocena jakości przez kupców na całym świecie. Wszyscy pracownicy firma Nestlé Purina wykazują się prawdziwą pasją i szacunkiem do zwierząt, co przekłada się na nieustanne dopracowywanie swoich karm oraz zwiększanie świadomości o potrzebach zwierząt poprzez liczne sponsorowane przez nich akcje.

15 produkt(ów)