• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

GOLDEN GREY

Golden Grey – marka, która sprawia, że w kuwecie zawsze pachnie świeżością! Żwirki Golden Grey produkowane są w Niemczech, przez firmę Pet-Earth, która opiera produkcję na surowcach naturalnych. Marka szybko zyskała uznanie klientów i status technologicznego lidera. Swój dynamiczny rozwój i sukces rynkowy zawdzięcza niezwykłym właściwościom glinki bentonitowej, która jest głównym składnikiem produktów Golden Grey. Glinka tego rodzaju, pozyskiwana jest w jedynej na świecie kopalni bentonitu w Kanadzie i ma naturalną, niezwykle wysoką zdolność absorbowania wilgoci. Minerał ten w kontakcie z wodą wydziela przyjemny pudrowy zapach, który jednocześnie neutralizuje nieprzyjemną woń. Niemiecka firma Pet-Earth GmbH, producent Golden Grey, dystrybuuje również linię Golden Pine, żwirki drewniane produkowane z sosnowego pyłu.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz żwirek dla kota Golden Grey w atrakcyjnej cenie. Z nim sprzątanie kuwety Twojego pupila będzie znacznie przyjemniejsze, a mruczek z pewnością będzie Ci wdzięczny za to jak dbasz o jego higienę. W ofercie posiadamy również żwirki innych marek oraz produkty przydatne w opiece i pielęgnacji kota.

Golden Grey żwirek dla kota

Doskonałe produkty Golden Grey dla kota pomogą zachować Twojemu pupilowi czystość. W naszej ofercie znajdziesz:

 • Golden Grey Master – bentonit, z którego produkowany jest żwirek, to w 100% naturalny minerał wydobywany w Kanadzie, który jest całkowicie bezpieczny dla kota. Wykazuje zdolność absorpcji wilgoci w 380%, dobrze neutralizuje zapach moczu i wydziela naturalną, przyjemną woń pudru dla dzieci. W kontakcie z wilgocią tworzy grudki, które utrzymują się na powierzchni kuwety. 14 kg Golden Grey Master odpowiada około 45 kg tradycyjnego żwirku.
 • Golden Grey – posiada wszystkie cechy Golden Grey Master, różni się jedynie gramaturą - jest mniejszy.
 • Golden White – to żwirek z naturalnego bentonitu, posiada wszystkie cechy Golden Grey Master. W kontakcie z kocim moczem tworzy grudki, jest bardzo wydajny - zdolność absorpcji wilgoci w 320%. Świetnie neutralizuje nieprzyjemną woń. Jest dodatkowo perfumowany zapachem lawendy.
 • Golden Odour – żwirek bentonitowy zbrylający się. Posiada wszystkie cechy Golden Grey Master, ale dodatkowo został uzupełniony kompleksem naturalnego pochłaniacza zapachów.
 • Golden Pine – żwirek drewniany, składa się w 100% z surowców odnawialnych (naturalnych włókien roślinnych), głównie z pyłu sosnowego. Posiada silne właściwości chłonne, wydziela naturalny aromat sosny.

Żwirki dla kota Golden Grey wykonane są bentonitu, minerału o naturalnej wysokiej absorpcji wody – sięgającej nawet 380%. Minerał ten w kontakcie z wilgocią zlepia się tworząc grudki i wydzielając przyjemny zapach. To doskonały wybór dla właścicieli kotów, którym przeszkadza zapach z kuwety.

Istotnym jest to, że grudki powstają na powierzchni żwirku. Nie kleją się i nie tworzą mazi. Dzięki temu kuwetę łatwo sprzątnąć, bo grudki nie przylegają do jej dna.

Ponadto żwirki tej marki, dzięki dużej chłonności bentonitu są wyjątkowo wydajne. Producent Golden Grey informuje, że 7 kg jego bentonitu odpowiada 22,5 kg tradycyjnego żwirku produkowanego w Europie i wystarcza dla jednego kota na miesiąc używania.

Z nami zadbasz o czystość kota

Wszystkim właścicielom kotów możemy polecić bardzo wydajny żwirek Golden Grey, który ułatwi sprzątanie kuwety. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym pozostałym asortymentem, w którym znajdziesz akcesoria niezbędne w codziennej opiece nad kotem. Gwarantujemy najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach.

4 produkt(ów)