• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

MR SMELL

Mr Smell - by zawsze pachniało świeżością

Laboratorium DermaPharm jest właścicielem marki Mr. Smell. Preparaty przeznaczone do usuwania nieprzyjemnego zapachu pochodzącego z moczu kotów i psów, jak również usuwaniu samych plam moczu z dowolnych powierzchni twardych i miękkich.

Laboratorium DermaPharm wykorzystało przy jego skonstruowaniu najnowocześniejsze informacje na temat składu moczu. Preparat wykorzystuje technologie bioenzymatyczne w celu rozkładania kwasu moczowy do neutralnych składników. Całkowicie niweluje to zapach oraz umożliwia usunięcie nawet zupełnie zaschłych zabrudzeń.

Dodatkowo, formuła preparatów z linii Mr. Smell została tak opracowana, aby zmniejszać siłę kociego odruchu znaczenia terenu. Produkty marki Mr. Smell są stworzone z wykorzystaniem jedynie łatwo ulegających biodegradacji składników, czyniąc je nie tylko bezpiecznymi dla ludzi i zwierząt, ale również dla środowiska naturalnego.

Historia firmy

Firma ta powstała w 1993 roku, kiedy Marek Rajza zebrał wysokiej klasy profesjonalistów i pasjonatów z Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej i postanowił przekuć ich wiedzę oraz pasje do zwierząt w nowoczesną firmę farmaceutyczną. Pomimo skromnych początków, laboratorium po 25 latach swojej działalności rozrosło się do czołowego przedstawiciela branży środków do pielęgnacji zwierząt oraz suplementów diety, cieszącego się niegasnącym zaufaniem konsumentów.

Poza marką Mr. Smell. laboratorium jest również producentem marek Champion, dr. Seidl, Dermavet, Fresh Line czy Sabunol.

Produkty dla psów i kotów

Laboratorum DermaPharm poza środkami do usuwania zapachu, oferuje ponad 170 różnorodnych preparatów, kupowanych w Polsce i na świecie.

Laboratorium DermaPharm cały czas stawia na pierwszym miejscu dobro zwierząt. Dlatego ich produkty są naturalne, bezpieczne dla zwierząt i ludzi a dzięki zastosowaniu tylko biodegradowalnych składników są bezpieczne również dla środowiska. Laboratorium opracowuje swoje receptury wraz z naukowcami oraz specjalistami z wielu dziedzin starając się zachować najwyższe standardy i wciąż wdrażać innowacyjne technologie.

Seria produktów marki Mr. Smell odznacza się również zastosowaniem wyjątkowo skutecznej i nowoczesnej bioenzymatycznej technologii usuwania moczu, zapewniając całkowite bezpieczeństwo stosowania w odróżnieniu od produktów opartych na rozpuszczalnikach. Nie wspominając nawet o wyjątkowo przyjemnym i absolutnie nie drażniącym nosy naszych podopiecznych zapachu.

Mr Smell

Firma Mr Smell wytwarza preparaty całkowicie niwelujące nieprzyjemny zapach moczu kotów oraz psów. Produkty tej marki umożliwiają również usuwanie zabrudzeń powstałych ze zwierzęcych odchodów. To wyroby stworzone z biodegradowalnych składników, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla środowiska.